Pobyt jen kousek od známého pralesa Mionší

Mionší se svou rozlohou řadí k největším pralesům v České republice, pro specifickou atmosféru je oblíbeným cílem malířů a fotografů. Najdete v něm kromě jedlí a buků také spoustu chráněných rostlin i živočichů.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana P.)

Jde o rodinný penzion. Ubytování je skromnější, ale čisté. Vše vyváží milí majitelé a vynikající kuchyně. Určitě doporučujeme. PS.: Pizza na cestu byla skvělá, děkujeme! Chmelovi.

Vynikající (pavel N.)

s pobytem jsme byli spokojeni vsechno bylo v poradku.personal ochotny prostredi krasne nanak

Skvělé (Barbora D.)

Penzion na první pohled nic moc, ale uvnitř jsme byli mile překvapeni. Restaurace i pokoj moc hezké, útulné a personál sympatický. Malé dětské hřiště hned u chaty jsme uvítali, kvůli dcerce. Co se týče stravy, tak velice chutná, jen ráno nám chyběla káva. Výlety po okolí jsme využili na maximum. Navštívili jsme lesopark v Polsku-super, bobová dráha v Mostech u Jablunkova a návštěva Javorového vrchu s lanovkou. Jediné co bych vytkla je, že ručníky docela zapáchaly, chtělo by to vyměnit. Proto 4 hvězdičky.

Vynikající (Martina P.)

Byli jsme spokojení, ubytování, personál, jídlo,vše na jedničku. Nemáme co vytknout.

Vynikající (Lenka M.)

Byli jsme velmi spokojení, personál byl velice příjemný a ochotný, pokoj byl velký, dobře se nám spalo. Výborně vaří, moc nám chutnala pizza, připravená přímo v penzionu. Děkujeme za příjemný pobyt a určitě se tam zase vrátíme.

Vynikající (Marcela Poláková P.)

Prostředí penzionu je útulné, personál je maximálně vstřícný, jediný rozdíl oproti popisu byl ve snídani, ta byla připravena pro jednotlivé pokoje, což nám vůbec nevadilo, vše jsme měli připraveno a v množství, které jsme ani nemohli sníst. V penzionu je velký dětský koutek. Penzion je dobře přístupný. Všude čisto, majitelé úžasní a ta jejich úžasná domácí pizza, tu prostě musíte ochutnat...

Vynikající (erika F.)

Byli jsme velmi spokojeni,jak s ubytováním,s jídlem,majitele byli velmi vstricni,určité se ještě někdy vratime.

Vynikající (Gustav B.)

Účastníci zájezdu byli s prostředím, přístupem personálu, ubytováním, stravou a s ostatními službami velmi spokojeni.

Vynikající (Edita V.)

Byli jsme moc spokojení. Nabídka odpovídala skutečnosti. Strava i ubytování bylo na skvělé úrovni. Personál vstřícný a ochotný. Doporučujeme všem.

Vynikající (Alice H.)

Ubytování lepší průměr, strava skvělá, personál vstřícný a milý poměr cena/služby - výborné