I starověcí Římané věděli, že pobyt v lázních je ideální pro odbourání stresu a napětí. Vydejte se do Mariánských Lázní do hotelu Villa Skalník ***, kde vás čeká masáž, léčivé zábaly, rašelinové nahřátí a mořská i suchá uhličitá koupel.

Odbourejte stres v Mariánských Lázních

Opravdovou regeneraci a odpočinek zažijete nejen díky klidné lokalitě s možností příjemných procházek po parcích a kolonádě, ale také díky nabitému wellness balíčku.

Jistě oceníte koupele, masáže a zábaly, které vás uvolní a také příjemně naladí.

Romantika, příroda a pravá lázeňská atmosféra

Druhé největší české lázně mají svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout. Mariánské Lázně jsou totiž po celém světě známé díky svým léčebným metodám a kvalitním léčivým zdrojům. Na území lázeňské zóny bylo objeveno okolo 100 studených pramenů minerální vody s vysokým obsahem kysličníku uhličitého, 6 z nich má blahodárné a léčivé účinky.

Ideální pro výlety v přírodě je blízký Slavkovský les, ke kratším procházkám však bohatě postačí i okolí hotelu. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Miroslav Z.)

Protože z důvodu nemoci jsem se nemohl osobně zúčastnit jela manželka se synem, tak podle jejich referencí byly nadmíru spokojeni a podle telefonického rozhovoru s kamarádkou tak jí pobyt i služby u Vás doporučila.

Vynikající (Pavel K.)

Prostředí hezké, odpovídalo popisu, ochotný personál, pokoje čisté, balneo procedury na standardní úrovni. Relaxační pobyt zde mohu jen doporučit.

Vynikající (Jana W.)

Ano, naprostá spokojenost. Ubytování hezké, strava dobrá, velké porce masa (až se to nedalo sníst).

Skvělé (Karel C.)

Prostředí hotelu, ubytování i poskytnuté služby odpovídali jak popisu v nabídce, tak i našim představám. Strava výborná, vždy výběr ze tří jídel. Paní recepční a zároveň i obsluha v jídelně nám poradila kam do okolí vyrazit na výlety, např. Cheb, zámek Kynžvart, přírodní rezervace Kladska, pramen Smraďoch v oblasti Slavkovského lesa a při zpáteční cestě např. zámek Bečov nad Teplou. Ráno, při pozdější snídani nebyl problém s doplněním pokrmů na švédském stole. Prostě pochvala.

Vynikající (Jiří S.)

Prostředí hotelu pěkné, strava, wellness OK. Personál hotelu vstřícný a milý. Doporučujeme.

Vynikající (Martin N.)

Prostředí i služby hotelu Vila Skalník Mariánské Lázně jsou na dobré úrovni, ubytování výborné, personál ochotný a vstřícný. Jen na místní WIFI nelze příliš spoléhat a někomu by mohla vadit poněkud stísněná jídelna. Rodinná atmosféra hotelu to však vynahradí.

Vynikající (Lenka ?.)

Za nás velká spokojenost. Personál příjemný. Strava dobrá a dostatek. Jen parkování není přímo u hotelu. Velká možnost výletů,hodně zajímavostí.

Skvělé (Jana U.)

Prostředí hotelu dobré, pobyt odpovídal popisu, strava výborná, služby byly poskytnuty, všechny masáže - slabší. Milá paní na recepci. Výlet doporučení K LADSKÁ, ale svačiny sebou. Vše mimo provoz.

Vynikající (Jolana ?.)

Vše bylo na jedničku, jen se nám nelíbilo chování ukrajinské nebo ruské pracovnice coby masérky. Byla velice nepříjemná až protivná při domluvě ohledně procedur. Procedury jsme si schválně objednávali s týdenním předstihem a paní nám úplně překopala termíny.

Vynikající (Eva ?.)

Byly jsme s kamarádkou velmi spokojené celkově-prostředí-ubytování-milý, vstřícný personál-strava-šikovný masér Lukáš-vše bylo na jedničku, hvězdičku přidat za počasí a velmi vyvedené odpočinutí. Rády využijeme služeb Slevokingu znova.