Relaxační dovolená v Beskydech v novém Sport Art Centrum Hotelu ****, který leží mezi Dolní a Horní Bečvou a nabízí neomezený vstup do wellness s bazénem, vířivkou a saunami. Těšte se i na polopenzi a pronájem sportoviště na tenis či badminton.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Radka P.)

Personál milý, vstřícný a ochotný. Strava byla velice dobrá, ale trochu mě zklamalo wellness, byla tam vířivka a pouze dvě sauny. Taky mě zklamala hala na badminton, bylo v ní velice zima. Jinak vše v pořádku.

Vynikající (Radek V.)

- krásné prostředí - příjemný personál - krásný wellness - výborná kuchyně Vše odpovídalo popisu i fotkám. Úžasný zážitek.

Vynikající (Miroslav F.)

Ubytování bylo podle popisu. Jedinou připomínku mám k televizi. Nešla sledovat z postelí, držák na zeď by měl byt s možnosti natočení. Strava a wellness výborné.

Vynikající (Zdena F.)

Prostředí hotelu bylo pěkné, upravené, v klidné lokalitě. Pokoje jsou prostorné a hlavně nás překvapila veliká koupelna. Obrovská pochvala za matrace na kterých se velice dobře spalo. Ano, pobyt odpovídal popisu. A obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Spokojeni jsme byli velice, jídlo bylo velice chutné, mají výborného kuchaře. A wellness jsme si užívali a relaxovali, hlavně po náročné návštěvě Pusteven, Redegastu a Radhoště. Moc, moc výborný.

Vynikající (Eva S.)

Prostředí hotelu hezké, wellness prostorný, velký bazén, velká vířivka a strava opravdu skvělá, výborný zážitek a skvělý odpočinek.