Exkluzivní pivní lázně

Rožnovské pivní lázně jsou unikátním spojením odpočinku, dobrého jídla a vynikajícího kvasnicového piva. Množství nabízených domácích i exotických procedur uspokojí sebenáročnějšího zákazníka a ať už toužíte po koupeli v v černé pivní mladině, aromaterapii nebo zábalu, profesionální personál vždy splní každé vaše přání.

Na co se můžete těšit?

Těšit se můžete například na relaxaci v jemné bylinné páře s krýglem kvasnicového piva, audioprogramem tajné jogínské techniky dechu a peelingovou rukavicí. Jedinečným zážitkem bude koupel v černé pivní mladině s vysokým obsahem černých pivovarských kvasnic. Kromě výborného kvasnicového piva Radhošť si první den procedur pochutnáte také na porci pečeného kolene.

Druhý den pobytu patří mořským procedurám. Při podmořské světelné terapii zjistíte, jaké je to vznášet se v podmořském světě. Natřeni bio kokosovým olejem pak užijete sluneční terapii, dokonalý zážitek doplní například maska z afrického bahna a ochutnávka středomořské kuchyně.

Na dovolené vás čeká ještě mnoho dalších procedur z pivního i podmořského světa.

Ubytování podle vašeho gusta

Wellness Ranč Bučiska nabízí ubytování v apartmánech s příznačnými názvy Kovbojské nebo Šerifovo. Apartmány mají vlastní koupelnu i kuchyňku s lednicí. Snídani si vychutnáte ve stylové westernové restauraci. Na ranči je možné domluvit si i lekce jízdy na koni a wellness.

Za příplatek je možné ubytovat se například i v Hotelu Forman, který nabízí ubytování v rámci luxusního resortu Hotel Energetic **** nebo v Hotelu Relax *** na okraji Rožnova pod Radhoštěm v obklopení beskydské přírody.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu (do lázní je ze zdravotních důvodů dětem vstup zakázán).

 • Dítě od 3 let 400 Kč/noc včetně ubytování a stravy.

Příplatky:

 • Místní poplatek 15 Kč/osoba/noc.

 • Ubytování v penzionu Forman, hotelu Relax nebo Apartmánech u pivovaru za příplatek 150 Kč/osoba/noc včetně snídaně.

 • Ubytování přímo v pivovaru nebo v Hotelu Eroplán **** za příplatek 490 Kč/osoba/noc včetně snídaně.

 • Ubytování v nově otevřeném 4* hotelu v areálu pivovaru za 490 Kč/osoba/noc včetně snídaně.

Další info:

 • Uvedené telefonní číslo je na zákaznickou podporu Slevokingu. Rezervace prosím provádějte buď přes e-mail nebo přes naši podporu.

 • Místo pečeného kolena je možné dát si jinou večeři v pivovarské restauraci Albert Málek s doplatkem nad 200 Kč.

 • Zvukovou masáž je možné za příplatek 190 Kč/osoba nahradit ruční masáží (např. horké lávové kameny).

 • Doporučené dny pobytu jsou neděle - čtvrtek, víkendové termíny jsou dlouhodobě obsazeny.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Pobyt s domácím mazlíčkem není možný

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Markéta K.)

Pobyt v Rožnovských pivních lázních byl perfektní. Je to velmi dobrý relax pro dva! Vřele doporučuji.

Vynikající (Rita T.)

Poskytnutá lázeňská péče v pivních rožnovských lázních byla luxusní - velká spokojenost. Ubytování výborné a skvělou možnost koupání v hotelovém bazénu jsme dopoledne využili. Doporučuji.

Skvělé (Milan G.)

Hotel je postaven na velmi hezkém místě, strava výborná, ubytování hezké. Dostupnost velmi dobrá. Venkovní a vnitřní bazén.

Tipy na výlet

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm je skutečnou perlou Valašska i Beskyd. Největší zajímavostí města je Valašské muzeum v přírodě, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet, jak vypadal život na venkově v minulých stoletích. Kromě prohlídky areálu vás čeká také mnoho vystoupení, řemeslných jarmarků a dalších akcí. V Rožnově najdete také pivní lázně, zábavní park a další zajímavosti.

Ski Opálená

Ski Opálená

Krásná beskydská příroda dělá tu nejlepší kulisu vašim lyžařským zážitkům. Kam se za nimi vydat? Ve Ski areálu Opálená na vás čeká kvalitně upravovaná sjezdovka, dětský vlek, půjčovna vybavení, lyžařská škola, ski servis, prostě všechno, co ke dni plnému zimních radovánek potřebujete. Celodenní dospělý skipas vás vyjde pouze na 360 Kč, pro děti je pak nastavena výhodná cena 270 Kč.

Lyžařské středisko Pustevny

Lyžařské středisko Pustevny

Chcete si zalyžovat na opravdu pohádkovém místě, kde vám kromě sjezdovky čeká také jedinečná architektura a krásný výhled do okolí? Pak jste správně na Pustevnách. Na celkem 2,8 km tratí vás čeká terén vhodný jak pro začátečníky a rodiny s dětmi, tak pro pokročilé lyžaře. V okolí najdete třeba tradiční ledové sochy na Pustevnách a až 74 km upravovaných běžkařských tratí včetně hřebenových tras.