Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jozef I.)

Hotel je moc pěkný, čistý, personál vstřícní, pokoje září čistotou. Byli jsme spokojení, doporučuji.

Vynikající (YVONA JUŘENOVÁ J.)

Vše co bylo uvedeno v kuponu jsme obdrželi, suprové snídaně, večeři jsme měli formou bufetu, strava velmi dobrá, personál velmi usměvavý a ochotný, bazén krásný, jen voda by mohla být teplejší, my jsme využili pro vnučku i brouzdaliště s tím jsme se ještě v žádném hotelu nesetkali, kousek od hotelu je ohromné využití pro děti v zábavném centru se spoustou atrakcí.

Vynikající (Martin P.)

S pobytem v hotelu jsme byli velice spokojeni. Personál je ke klientům vstřícný. Strava byla chutná a vyvážená, nestalo se, že by v jakoukoli hodinu, myšleno doba snídaně a večeře, nějaký druh jídla chyběl. Moderní vybavení pokojů, pohodlné a příjemné prostředí ve wellness zóně. V těsné blízkosti nákupní centrum Freeport a Kinderwelt - vyžití pro děti klidně i na týden. Určitě doporučuji. Doporučuji Znojemské podzemí.

Vynikající (Petr B.)

Hotel je velice pěkný a odpovídal popisu. Strava hotelu byla vynikající a pestrá. Velice spokojeni jsme byli s personálem hotelu, který byl příjemný a ochotný. Wellness odpovídá popisu. Velký bazén, dva typy saun, odpočinková místnost. Určitě se vrátíme.

Vynikající (Milena Z.)

Prostředí hotelu je velmi pěkné. Všude čisto a příjemně. Strava výtečná, všeho dostatek, moc milá a příjemná obsluha. Wellness na velmi dobré úrovni, v parných dnech je výhodou, že je možné pobývat a relaxovat i na vzduchu na terase, kam je možné vstoupit přímo od bazénu. To z fotek není vidět a příjemně mě tato skutečnost překvapila. Využili jsme s dcerou i volné vstupenky na prohlídku Znojemského podzemí, můžu všem doporučit. Základní trasa prohlídky je ideální jak časově (cca 1 hodina), tak svojí náročností. Doporučuji se raději dopředu (cca 2-3 hodiny) telefonicky objednat, bývá plno. Nakonec jsme po velkých nákupech ve Free-portu Hatě využily i slevové kupony, které byly součástí balíčku. Moc jsme si s dcerou 3 dny užily.

Skvělé (Miloš S.)

Vše bylo na dovolené OK, jen vířivka byla mimo provoz. Personál hotelu byl velmi vstřícný a ochotný, obsluha a čistota vzorná.

Vynikající (Pavel Z.)

Hotel je výborně vybaven. Velice pěkné ubytování a prostředí hotelu. Personál hotelu je vstřícný a příjemný. S výběrem tohoto hotelu a vybaveností hotelu jsme byli velice spokojeni.

Skvělé (Irena K.)

Hotel Savannah je pěkný hotel. Se službami personálu jsme byli velice spokojeni. Recepční byli milí, obsluhující personál v jídelně také i úklid na pokoji neměl chybu, všude bylo čisto. Jedna věc se nás však dotkla. Při příjezdu německého zájezdu jsme nesměli jít večeřet do pěkné jídelny, ale byli jsme odkázáni do vedlejší místnosti, kde nebyly stoly vůbec pokryty ubrusy nebo alespoň prostíráním. Tam jsme byli odkázáni po dva večery. 3 večer jsem za protestovala, musím však podotknout že na stole prostírání bylo, že nejsme o nic méně hodnotní hosté, a že mne to ve vlastní zemi uráží. Nikdy jsem se s takovým jednáním nesetkala ani u nás, ani v cizině. Vlastně za totality se nám to stávalo dost často, ale dnes snad už jsme úplně někde jinde. Nemohu říct, paní vedoucí jídelny to chápala a byla milá, je mně jasné, že to nebylo její rozhodnutí a dovolila nám sedět v pěkné jídelně. Ale co kdybychom se takto ohradili všichni čeští hosté hotelu. Je mi jasné, že toto je nařízení vedoucího managementu. Ráda bych viděla, jak by se tvářili , kdyby tohle udělal někdo jim. Jinak bylo vše super. Jídlo výborné, jedničku kuchařovi. Jinak pobyt v tomto hotelu doporučuji. Kailovi, Krutovi,Mickovi

Skvělé (Juraj D.)

Hotel bol v pohode. Trochu problém s množstvom ľudí vo wellnesse. Pred pobytom odporúčam v dostatočnom predstihu objednať masáž pokiaľ o ňu budete mať záujem.

Skvělé (Martina ?.)

Prostředí hotelu pěkné. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co jsme zakoupily. Strava byla velmi dobrá, výběr byl veliký. Personál hotelu byl velmi příjemný, až na brýlatou blondýnu co seděla dole u bazénu.