Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Josef H.)

Byli jsme tam s manželkou a byli jsme velice spokojeni. Majitel úžasný, v patek hrál na klávesy a zpíval. Oba číšníci skvělí starali se dobře. Kuchař vařil výjimečně a masáže, které jsme měli objednané jsme opravdu dostali.

Vynikající (Ivana M.)

Prostředí bylo příjemné, popis pobytu odpovídal, vše jsme obdrželi co bylo na kuponů, strava byla výborná, neměli jsme žádné připomínky a wellness nás taky nadchl, personál hotelu byl příjemný a velice ochotný, všem bych hotel doporučila.

Skvělé (Miloš S.)

Pokoje kategorie mini sice malé ale útulné a čisté. Personál milý a ochotný, obzvlášť v restauraci. Příjemné prostředí hotelu i jeho okolí, nádherné wellness.

Vynikající (Vladimíra M.)

Všechno v pořádku, personál ochotný, hotel dobrý, poskytnuté služby dle zakoupeného voucheru. Prostředí příjemné. Neřešili jsme žádný problém.

Vynikající (Hana H.)

Čistota hotelu a pokojů výborná, personál a vedoucí hotelu příjemné vystupování, ochotní. Hotel je v klidné části parku, z pokoje byl pěkný výhled. Strava byla dobrá, jídla dostatek. Měli jsme masáže a opět dobré vystupování v pivních lázních i při masáži.

Skvělé (Jana L.)

Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. S poskytnutými službami jsme byli také spokojeni.

Skvělé (Zdenka C.)

Vrátili jsme se v neděli 13.5.18. Prostředí hotelu i okolní příroda se nám moc líbila, rovněž služby, wellness strava, personál i společenský večer byl velmi příjemný.

Vynikající (Danuše ?.)

Byli jsme moc spokojeni, všechno z nabídky jsme obdrželi. Personál byl velice vstřícný a příjemný :-).

Vynikající (Marie K.)

Ano, vše co bylo na kupónů odpovídalo, strava trošku slabší, ale prostředí a personál to vynahradil.

Vynikající (Ivo R.)

Prostředí hotelu příjemné, domácí atmosféra, personál ochotný a přívětivý. Wellness procedury (pokud si to chcete opravdu užít) nutno dokoupit, ale stojí to za to. I v zimních měsících možnost pěších výletů a tůr. Hodláme se tam rozhodně vrátit.