Vyrazte do Mariánských Lázní na luxusní pobyt a nechte za sebou každodenní starosti. V ceně máte vynikající polopenze, ale především zkrášlující a ozdravné procedury jako zábaly, oxygenoterapie, vířivku, saunu nebo i vstup do bazénu a trénink golfu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ivana B.)

Byli jsme moc spokojeni, hotel i okolí pěkné, strava výborná a wellness také. Personál hotelové restaurace velmi příjemný.

Skvělé (Miloslav L.)

Prostředí hotelu bylo čisté, odpovídalo 4 *, personál velmi milý a příjemný, strava odpovídají také, wellness příjemné. Přímo vedle golfu. Super za rok zase.

Vynikající (Klára ?.)

Vše bylo v pořádku. Určitě bych se sem zase vrátila. Služby i personál nad očekávání.

Vynikající (Jitka D.)

Rodinná atmosféra, milý personál. Byly jsme velmi spokojeny. Všechny nabízené služby odpovídaly našemu očekávání.

Vynikající (Petra F.)

S dovolenou jsme byli moc spokojeni. Procedury, personál - všechno bylo super. Určitě můžeme doporučit všem.

Vynikající (Veronika M.)

Krásný hotel, milý a ochotný personál, výborná strava. Doporučuji objednat všechny procedury předem, na místě už není možné další přikoupit. Jedinou výtku mám k úklidu, mohl by být preciznější (na pokojích bych ve skříních prach a špinavé koberce). Určitě se sem ale ráda vrátím, děkuji moc za příjemný odpočinek.

Vynikající (Josef H.)

Prostředí hotelu je velmi příjemné. Všechny služby byly poskytnuty na velmi dobré úrovni. Personál ochotný, vstřícný.

Vynikající (Renata B.)

Prostředí hotelu úžasné. Personál příjemný. Byl to opravdu relax. Co se týče okolí, ideální na procházky. Výlet do Mariánských lázní nesmí chybět.

Vynikající (Katarína P.)

Personál je veľmi milý, ochotný. Strava vynikajúca. Prostredie výborné. Dobre sme si oddýchli.

Skvělé (Petra J.)

Hotel odpovídá popisu. Pobyt vám zajistí romantiku, luxus, příjemnou atmosferu restaurace. Personal velmi vřelý a ochotný. Procedury není třeba bukovat předem, zajistí je samy na recepci a pokud se vám čas nelíbí, pokusí se změnit. Jen malé info pro klasické lázeňáky, co jsou zvyklí chodit po hotelu v županu, pokud budete mít pokoj v jiném domě, tak to v te zimě nedáte :) a musíte využít šatny k převlečení do wellness. Procedury průměr a strava také. Jinak spokojenost a dostačující pro pár nebo kamarády na oddych a trochu hýčkání. Pro rodinu s dětmi bych úplně nedoporučovala a vlastně jsme také neviděli ani jedno, i když byl hotel plně obsazen.