• Neomezený vstup do wellness

 • Řízená degustace vína

 • Polopenze po celou dobu

 • Neomezený vstup do posilovny

 • 10% sleva na masáže a vířivku

Vinařská perla s moderním penzionem

Rodinné Vinařství U Kapličky se nachází v Zaječí na jižní Moravě. Bylo založeno roku 2005 a zaměřuje se na výrobu kvalitních přívlastkových vín. Povědomé se vám může zdát díky filmu Bobule, který se natáčel právě zde.

Ubytování je možné ve třech rezidencích - Vinařství, Retro a Na Vyhlídce, kde každý pokoj disponuje terasou s výhledem na Lednicko-valtický areál či vinice. Pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem, minibarem, TV, WiFi a některé klimatizací. Samozřejmostí je i koupelna se sprchovým koutem a WC.

Nebudete pít na prázdný žaludek

Svým hostům poskytuje vinařství maximální komfort. V restauraci Retro gril si pochutnáte na kvalitní kuchyni, a navíc si prohlédnete historické motocykly. K dispozici je i Retro music Club s pravidelnými tanečními večery.

Víno nejlépe posoudíte sami během řízené degustace s odborným výkladem. Hrozny pro jeho přípravu rostou na vinicích v bezprostřední blízkosti penzionu.

Relaxujte mezi vinicemi

Odpočinete si ve wellness přímo v areálu vinařství. Čeká vás tu bazén s protiproudem a masážními tryskami, vířivka a několik typů saun. Můžete se objednat i na masáže, v nabídce je klasická, sportovní i medová a spousta dalších.

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 14,9 let 350 Kč/noc na lůžku včetně snídaně.

 • Další osoba na přistýlce 500 Kč/noc včetně snídaně.

Další info:

 • Ubytování s domácím mazlíčkem je možné pouze se psem do 5 kg. Větší plemena není možné ubytovat ani za poplatek. Majitel psa je povinen akceptovat pravidla základní hygieny v celém areálu vinařství. V případě znečištění pokoje bude účtován poplatek za úklid 1 000 Kč.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v penziónu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u penzionu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u penzionu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 16:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček do 5 kg povolen

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající ()

Byli jsme velice spokojeni, Vinařství U Kapličky jsem navštívili po několika letech, příjemně nás překvapily rozšířené prostory a wellness služby. Personál byl vstřícný, usměvavý, jídlo výborné.

Vynikající (Petra H.)

S pobytem jsme byli naprosto spokojeni. Krásný areál pro odpočinek. Výborná kuchyně, naprosto profesionální personál. Ubytování krásné, avšak lehce hlučná, kvuli restauraci a kuchyni nad kterými jsme spali. Veškeré výlety v blízkosti, Lednice, Valtice, Mikulov, Nové mlýny aj.

Vynikající (Erika K.)

Prostredie bolo krásne a pobyt odpovedal popisu na stránkach Slevokingu. Všetky služby sme obdržali, ktoré boli na kupóne a so službami sme boli veľmi spokojní - výborné jedlo aj wellness. Personál hotelu bol veľmi milí a rýchli. Určite doporučujem tento pobyt a myslím si, že to nebola posledná návšteva tohto očarujúceho miesta.

Tipy na výlet

Svobodná spolková republika Kraví Hora

Svobodná spolková republika Kraví Hora

V republice Kraví Hora v Bořeticích je moc svěřena do stejných rukou jako réva – tedy do rukou vinařů. Před její návštěvou doporučujeme důkladně si přečíst ústavu, zločiny jako vylévání vína či zpívání jiných písniček než o víně, jsou totiž tvrdě trestány. Pradávnou historii republiky a zdejšího vína popisují Rukopisy kravihorské, napsané pravděpodobně Cyrilem a Metodějem, což by vysvětlovalo jejich několikaleté zmizení právě v bořetické oblasti.

Dolní Věstonice

Dolní Věstonice

Kdo by neznal Věstonickou venuši? Paleolitická soška je jedním z nejstarších nalezených důkazů uměleckých tradic lidského druhu spolu s textilií či keramikou nalezenou ve stejné oblasti. V obci Dolní Věstonice poblíž naleziště můžete navštívit archeologickou expozici Věk lovců a mamutů.

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál

Pro všechny milovníky zámků, parků a krásné přírody je tu Lednicko-valtický areál, který spojuje to nejlepší z jižní Moravy. Kromě krásných zámků Valtice a Lednice s udržovanými zámeckými zahradami se zde můžete vydat třeba na minaret a užít si rozhled do širokého okolí. Navštivte také Apollonův chrám, známý obelisk Facka, Janův hrad nebo Kolonádu na Reistně.