Moderní centrum v Jeseníkách

Wellness Hotel Kolštejn *** Superior je jeden z hotelů Relax Centra Kolštejn. Disponuje komfortními pokoji s LCD TV, minibarem a vlastním sociálním zařízením s fénem na vlasy.


Na profesionální služby se můžete spolehnout, hotel získal ocenění za Hotel roku 2018 v Olomouckém kraji.Pokud vám zbude čas, prozkoumejte také přírodu Jeseníků. S Jeseníky Region Card se na spoustu míst navíc dostanete za výhodnou cenu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dagmar V.)

Byli jsme velice spokojeni, hotel předčil naše očekávání, jídlo bylo vynikající a wellness rovněž skvělé. Personál byl příjemný a profesionální, na recepci nám dobře poradili s výběrem běžeckých tras.

Vynikající (Martina F.)

To nej na čem může hotel stavět jsou zcela luxusní večeře. Kuchař je vynikající a v restauraci podávají výborná jídla po celý den. K tomu je v objektu minipivovar se skvělým pivem. Vše dle kupónu - pouze wellness zóna trochu slabší - v době pobytu nefunkční ochlazovací bazének, parní sauna i solná komora. Personál profesionální. Masáže výborné. Místo pro pobyt krásné - v blízkosti ski areály (Ramzová, Ostružná, Branná, Petříkov) a nespočet tipů na výlety (nádherné prostředí Hrubého Jeseníku, Jesenicko - jeskyně, lázně Jeseník, lesní bar). Doporučuji.

Vynikající (Tomáš K.)

Velká spokojenost, pouze pro nás byly moc měkké matrace, kvůli čemuž jsme se moc dobře nevyspali.

Vynikající (Eva H.)

Kvalitní služby, příjemný personál, vynikající kuchyně. Rádi se někdy vrátíme.

Skvělé (Radek ?.)

Ubytování i jídlo perfektní. Wellness měli částečně v poruše ale jinak spokojenost. Obsluha v restauraci má rezervy.

Vynikající (Pavla S.)

Vše bylo super, moc hezky a čistý pokoj, výborná restaurace s bohatou snídani a vyberem večeře ze 4 druhu jídla (maso, ryba, bezmase jídlo). Byli jsme moc spokojeni.

Vynikající (Radka H.)

Krásné prostředí, vynikající strava, milá a laskavá obsluha v hotelu i v restauraci, vše bylo super, doporučuji navštívit město Jeseník a lázně.

Skvělé (Daniela B.)

V hotelu se nám líbilo, personál byl vstřícný, prostředí velmi pěkné, s poskytnutými službami jsme byli spokojeni, jen ve wellness nefungovaly všechny sauny, což byla škoda.

Skvělé (Hana K.)

Vše bylo téměř perfektní, strava vynikající, personál úslužný a usměvavý, hotel čistý, velká spokojenost.

Skvělé (Iveta D.)

Vše odpovídalo popisu, personál ochotný, strava výborná. Jedna hvězdička dolů za plíseň na WC v pokoji č.8. Na výlety se dá jet kamkoliv - Velké Losiny, Šumperk, Červenohorské sedlo atd.