Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Věra R.)

Spokojenost - obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno, strava výborná, wellness super - mohli jsme si cokoli přikoupit bez problému. Ochotný a milý personál - vždy s úsměvem - nic nebyl problém.

Skvělé (Ján M.)

Velmi prijemny hotel i personal, vyborna polpenzia, príjemne prostredie ako stvorene na oddychovy vikend.

Vynikající (Roman A.)

Hotel v pěkném prostředí. Personál přívětivý a ochotný. Strava velmi dobrá. Pěkné vycházky v okolí luhačovické přehrady a po lázních.

Vynikající (Marcela K.)

Pobyt se nám velmi líbil, vše bylo v pořádku. Jídla bylo dost a chuťově vynikající.

Vynikající (Pavol B.)

Všetko bolo fajn, personal ustretový, prostredie dobré. Oddýchli sme si. Do Luhačovic chodíme 25 rokov. Určite ešte prídeme. Hotel odporúčam.

Vynikající (Eva R.)

Byly jsme velmi spokojené. Ubytování, strava, na pokojích bylo čisto, obsluhující personál byl velmi ochotný a příjemný. Jako bonus jsme měly nádherné počasí celý pobyt, takže k dovolené nemáme naprosto žádné výhrady.

Vynikající (Monika J.)

Byla jsem velmi spokojená, jídlo bylo moc dobré chválím kuchaře, služby také, personál hotelu hodnotím velmi kladně.

Vynikající (Jarmila P.)

Prostředí hotelu bylo čisté, strava chutná a vše co bylo na kuponu. Služby a jejich personál bez připomínek. Doporučuji.

Vynikající (Vladimír H.)

Pěkné, strava super, ubytování super. Až na - při objednávání pokoje nám byla slíbena lednička. Bohužel jsme ji nedostali.

Vynikající (Jan M.)

Byl jsem velmi spokojen strava byla velmi dobrá, wellness jsem obdržel všechny co mi dali - byly velmi praktické. Personál byl velmi ochotný. Výlety jsou tam krásné - kousek do města Luhačovic, pěší stezkou trvá to tam 20min. chůzí. Je tam kousek přehrada a krasné koupaliště kousek směrem k přehradě.