• Kontinentální snídaně pro dva

 • Neomezená konzumace vína

 • Zapůjčení jízdních kol

 • Krásná oblast jižní Moravy

 • Spousta památek v okolí

Penzion Sklep u vinařské stezky

Nový Penzion Sklep leží ve vesničce Jezeřany-Maršovice, kterou vede vinařká stezka a je tu také autobusová zastávka ideální pro cestovatele bez auta. Do Brna je to jen 30 km, do Znojma pak 40 km.

Ubytováni budete v jednom ze dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Pokoje jsou moderně a komfortně zařízené a samozřejmostí je TV i WiFi připojení.

Vinný sklípek i vyžití pro děti

Každé ráno se posilníte kontinentální snídaní. Večer můžete posedět se sklenkou vína v nově zrekonstruovaném klenutém sklípku. Během teplých měsíců můžete posedět na venkovní letní terase.

Penzion je ideální pro rodiny s dětmi, pro které je připraveno venkovní hřiště a vnitřní dětský koutek. K dispozici je tu také přebalovací pult, nočník a dětské sedátko na wc.

Poznejte krásy jižní Moravy

Obcí vede vinařská stezka a v okolí se nachází celá řada pamětihodností.

Chcete vyrazit na vinařskou stezku nebo zavítat na jednu ze spousty pamětihodností? Vydejte se na výlet pěšky, anebo si v penzionu půjčte kolo či kolečkové brusle. Jen 1 km od vesnice je Obora Moravský Krumlov, 7 km pak archeologické naleziště u Vedrovic. Vydat se můžete i do Dolních Kounic, kde najdete klášter, hrad, zámek židovskou synagogu i poutní kaply. Možností je spousta.

V létě pak vyrazte k vodě. Kromě známého koupaliště Aqualand Moravia (19 km) jsou tu také koupaliště Olbramovice (9 km) a Moravský Krumlov (13 km).

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 1,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 let 290 Kč/noc se snídaní.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v penziónu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček povolen za poplatek 120 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Krumlovsko-rokytenské slepence

Krumlovsko-rokytenské slepence

Soustava zlepencových skal rozprostírající se na ploše 87 ha byla prohlášena za národní přírodní památku. Je členěna na dvě části. Soustavě Krumlovská skal dominují Buben, Floriánek a Křížový kopec. O dva kilometry severněji po toku řeky navazuje linie Rokytenských skal - Vídeňská skála, Tábor, Babky a Rokytenské stěny. Oblast je protkána sítí naučných stezek s informačními panely a obdivovat můžete i dva vodopády.

Rozhledna Akátová věž

Rozhledna Akátová věž

U města Židlochovice na kopci Výhon (355 m n. m.) byla postavena rozhledna Agátová věž. Název souvisí s použitím akátového dřeva jako stavebního materiálu. Věž je vysoká téměř 18 metrů a z vyhlídkové plošiny umístěné ve výšce 14,5 m od země se vám naskytne úžasný výhled do okolí. Po vyjetí 76 schodech můžete pozorovat Židlochovský zámek s parkem, vinice Blučina, obce jižně od Brna, Drahanskou vrchovinu, Ždánický vrchy, Babí lom, Pálavu, dokonce i část Rakouska (kopec Hollenstein, pohoří Leiser Berge).

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Celkem 12 bazénů (6 vnitřních a 6 venkovních), 20 různých tobogánů a atrakcí, rozsáhlý wellness svět s bohatou nabídkou masáží, bary přímo ve vodě, dětský bazének se zábavnými prvky, to je Aqualand Moravia v Pasohlávkách na severu Pálavy. Vodní svět je otevřený každý den od 10:00 do 21:00 hodin a základní celodenní vstupné pro dospělého vyjde na 550 Kč v týdnu a 650 Kč o víkendu či ve svátcích.