Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Hotelu Orsino ****, který najdete v Horní Plané u Lipenské nádrže. Těšit se můžete na relaxaci ve wellness, únikovou hru, slevu na masáže nebo zapůjčení koloběžek. K Lipnu to budete mít jen kousek.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Šárka S.)

Pobyt byl super, moc jsme si ho užily - jediné mínus bylo, že byl příliš krátký. :-) Hotel je krásný, čistý a situovaný do krásné přírody, kde je naprostý klid! Jídlo bylo také moc dobré, všeho bylo stále dost. ;-) Obsluha a personál také velmi příjemný. ;-) Bazén a sauna byly velmi příjemným vyplněním volného času. Nemáme co vytknout, doporučujeme ostatním a určitě tam v budoucnu ještě vyrazíme! ;-)

Vynikající (Marcela N.)

Prostředí hotelu bylo velmi příjemné. Personál hotelu byl ochotný a milý. Se stravou jsme byli také spokojeni. Určitě bych doporučila masáže.

Skvělé (Marcela M.)

Zařízení hotelu je jednoduché, ale vkusné a pohodlné. K snídani i večeři bylo všeho dost a v dobré kvalitě. Škoda, že jídelna nefunguje celý den. Personál byl ochotný a příjemný. Pobyt zde mohu doporučit.

Vynikající (Helena L.)

Hotel je čistý útulný a vkusně zařízený postavený poblíž vody. Personál milý a číšnici schopni splnit vaše přání. Vše co bylo na kuponu uvedeno bylo v pořádku. Další zákazníci by neměli váhat a užit si hezké chvíle i výlety po okolí.

Vynikající (Jiří H.)

Hotel je situovaný 100 m od lipenského jezera, krásná příroda okolo, strava byla výborná, zapomněli jsme i na dietu, takže co se do nás vešlo. Personál se staral co mohl. Navštívili jsme Český Krumlov, je krásný se vším všudy, chvílemi jsme mysleli, že jsme v Japonsku a Číně, no nedivím se, tohle doma nemají.

Skvělé (pavlina dunkova D.)

Celková spokojenost, jen přecházení do jiné budovy na jídlo a do bazénu. Hotel čistý, personál příjemný. Určitě se vrátíme před létem - hezké okolí.

Skvělé (Václava M.)

Byli jsme celkem spokojeni, jen by asi stálo za zmínku, že poměrně těsně okolo oken jezdí vlak. Personál byl velmi příjemný.

Skvělé (František K.)

Prostředí hotelu byl takový lepší průměr na to že to byli 4 hvězdičkový hotel. Obdrženo bylo vše co na kuponu bylo uvedeno. Jen byl malý zádrhel v pátek večer jít do sauny. Sauna volná, ale nebylo se čím do ní zabalit. Obsluha v restauraci byla výtečná a strava též.

Skvělé (Zdeněk V.)

Obdržel jsem vše, co bylo slibováno. Vybavení pokojů na vysoké úrovni. Kvalita stravy výborná, překvapilo mě pouze, že míchaná vejce ke snídani byla na objednávku za příplatek. K večeři možnost výběru ze dvou kvalitních jídel. Nástup až od 16:00 mi připadal trochu pozdě. Personál vstřícný. Možnost obrovské spousty výletů do okolí.

Vynikající (Hana K.)

Personál velmi ochotný a milý. Služby výborné, jídlo vynikající, wellness dobrý, jen by mohla být teplejší voda v bazénu. Pobyt jsme absolvovali na přelomu zimy a jara, takže okolí hotelu tomu odpovídalo. Určitě je to hotel, kam by jsme se jednou rádi vrátili.