Odpočiňte si v horském hotelu uprostřed čisté přírody Bílých Karpat. Během pobytu budete mít veškerý servis - chutnou polopenzi, welcome drink, kávu a zákusek, vstup do bazénu, možnost využívat stolní tenis, a dokonce i masáž lávovými kameny.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jitka K.)

Prostředí hotelu se nám líbilo velice, vybavení pokojů, vše jsme využili, co bylo na kuponu. Bazén výborný, masáž též. Jídlo chutné, obsluha příjemná. Výlet ze Sidonie na Vršatec, Čertovy a Pulčínské skály, Horní Lideč - betlémy a Vysoké Pole - Envicentrum a kaple P.Marie s chodníkem zdraví. Rozhledna na Královci.

Vynikající (Kateřina N.)

Vše bylo dle představ a hotel splnil naše očekávání dle nabídky. Velmi si chválíme masáž lávovými kameny a super byl bazén. Personál ochotný, negativum - probíhající rekonstrukce, o které jsme informaci na internetu nezaregistrovali, ale tato nenarušovala pobyt, takže to nebylo podstatné.

Vynikající (Zdenka P.)

Nádherná příroda, příjemný personál /hlavně paní prevadzkarka/, výborně jedlo, všade bolo čisto, odporucam.

Vynikající (Naděžda H.)

Prostředí skvělé odpovídal popisu obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Strava a wellness vynikající jen obsluha trochu vázla.

Vynikající (Miluška N.)

S hotel sme boli veľmi spokojní. Do popredia dávam super detský kútik pre deti. Strava, čistota a personál na jednotku.

Vynikající (Jaroslav S.)

Byli jsme naprosto spokojeni se vším hlavně s ubytováním, jídlem i službami. Nepřeberné možnosti ohledně výletů.

Vynikající (Ludmila K.)

Prostředí odpovídalo popisu, jde starší hotel, který prochází rekonstrukcí a noví majitelé se snaží. Strava byla velmi dobrá, personál vstřícný a pozorný. Snad jen na pokojích hlavně ve sprše trochu důrazněji čistit a také v kavárně častěji utírat stoly.

Vynikající (Svoboda J.)

Starší vybavení pokojů. Jídlo celkem v pořádku, oba bazény v pohodě, personál ochotný, pro nenáročné dobré.

Vynikající (Naděžda H.)

Prostředí skvělé odpovídal popisu obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno strava dobrá wellness vynikající jen obsluha trochu vázla.

Skvělé (Helena K.)

I když hotel prochází rekonstrukcí, byli jsme spokojeni. Využití pobytu odpovídal popisu z nabídky. Co se týče personálu, jejich pomoci nebylo potřeba. Jen by to možná chtělo lépe vybavit venkovní prostor pro děti.