V Jizerských horách si užijete turistiku, výlety po okolí i následnou relaxaci ve wellness. Skvělé zázemí poskytne ubytování v Amantis Vital Sport Hotelu *** s polopenzí a welcome drinkem. V ceně kupónu je pobyt pro 2 dospělé a 1 či 2 děti do 18 let.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petra P.)

Pokoj byl krásně čistý a světlý, ale zařízením připomínal spíše lepší ubytovnu v paneláku - 3 postele a skříňka pod TV, v koupelně ani jeden funkční háček nebo polička. Naprosto neodpovídal fotům na stránkách hotelu. Horší zvuková izolace - z okolních pokojů je slyšet hlasitější hovor. Jinak wellness moc pěkné, akorát věčně mokro v šatnách. Personál bez připomínky, polopenze s vynikajícími snídaněmi a průměrnými večeřemi. Okolí hotelu krásné.

Vynikající (Květoslava K.)

Prostředí hotelu - super, pobyt - super a služby - maximální spokojenost. Vřele doporučuji.

Vynikající (Zdenek J.)

Hotel v poho, čisto, personál ochotný, wellness neměl chybu. Okolí nádherné, dopor. Souš a Smědavu, protrženou přehradu, je toho hodně.

Vynikající (Jana O.)

Fantastická dovolená, super ubytování, jídlo, obsluha, dokonce i počasí vyšlo suprově! Odpočinek ve vířivce, sauně a parní sauně též skvělé! Jednoznačně - vše OK!

Vynikající (Jitka M.)

Vše bylo skvělé - prostředí hotelu, strava, ubytování i služby.... Personál hotelu byl velice milý a vstřícný.

Vynikající (Lenka M.)

Ubytování bylo špičkové, stravování bylo domácí velké porce a chuťově vznikající. Personál ochotný a wellnesu se nedá nic vytknout.

Vynikající (Pavel ?.)

Z mé strany velká spokojenost s veškerými službami. Všem mohu jen doporučit. Děkujeme za příjemné prožití pobytu.

Vynikající (Pavel R.)

Krásné klidné prostředí, nádherně zrekonstruovaný hotel. Není naprosto co by bylo špatně. Rádi se vratíme.

Vynikající (Lucie T.)

Vše bylo naprosto úžasné. Klidné prostředí, super wellness, příjemné masáže, výborná strava, vše zrekonstruované, všude čisto a voňavo. Personál sympatický a ochotný. Určitě se vrátíme a doporučíme dalším.

Vynikající (Jaroslava B.)

Všechno bylo perfektní, naprostá spokojenost. Personál velmi příjemný, služby dostačující.