Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Iva B.)

Služby odpovídaly popisu na kuponu. Personál milý, ochotný. Hotel opravdu hluboko v lesích, příjezdová cesta byla "lesní cesta", muselo se jet opravdu velmi opatrně, pokud nemáte terénní auto.

Vynikající (Pavel ?.)

Z mé strany velká spokojenost s veškerými službami. Všem mohu jen doporučit. Děkujeme za příjemné prožití pobytu.

Vynikající (Barbora ?.)

Pobyt absolutně odpovídal popisu a byli jsme velmi mile překvapení přístupem paní recepční. V ničem nebyl problém, vše bylo v naprostém pořádku a užili jsme si ničím nerušený romantický víkend na horách! Určitě doporučujeme a rádi se sami na místo vrátíme!

Vynikající (Jaroslav T.)

Personál hotelu je velmi příjemný. Vše dokonce předčilo naše očekávání. Perfektní wellness se vším, co k tomu patří.

Vynikající (Jitka M.)

Vše bylo skvělé - prostředí hotelu, strava, ubytování i služby.... Personál hotelu byl velice milý a vstřícný.

Vynikající (Jana D.)

Personál velmi vstřícný, milý a ochotný. Čistota i vybavení pokojů na jedničku. Až dotáhnou terénní úpravy v okolí hotelu - výhled z wellness, bude to to příjemnější. Klidná a pohodová dovolená uprostřed lesů, doporučuji.

Vynikající (Vera ?.)

Byli jsme se vším maximálně spokojeni, recenze nelhaly. Vše super - milý, útulný a čistý hotel, Jizerky krásný :) .

Vynikající (Pavla B.)

Byl to pro nás naprosto úžasný a luxusní pobyt. V hotelu nás uvítala velmi příjemná a usměvavá recepční, rovněž číšník v restauraci byl skvělý. Vybavení hotelu, včetně wellness, je na vysoké úrovni, rovněž jídlo bylo skvělé. Vyjížděli jsme každý den na výlety na kole, byli jsme okouzleni okolní přírodou a nádhernými výhledy.

Vynikající (Romana B.)

Vše bylo v pořádku, byli jsme na stejném místě již podruhé a opět nezklamali. Dokonce po změně personálu byly služby ještě lepší. Chutné jídlo a velmi příjemná obsluha, v hotelu čisto a teplo, welnes i masáž úžasné. Děkujeme :-)

Vynikající (Petra P.)

Pokoj byl krásně čistý a světlý, ale zařízením připomínal spíše lepší ubytovnu v paneláku - 3 postele a skříňka pod TV, v koupelně ani jeden funkční háček nebo polička. Naprosto neodpovídal fotům na stránkách hotelu. Horší zvuková izolace - z okolních pokojů je slyšet hlasitější hovor. Jinak wellness moc pěkné, akorát věčně mokro v šatnách. Personál bez připomínky, polopenze s vynikajícími snídaněmi a průměrnými večeřemi. Okolí hotelu krásné.