• Až 3 děti do 11,9 let zdarma

 • Snídaně - švédské stoly

 • Večeře o dvou chodech

 • Boží Dar a Krušné hory

 • Horská atmosféra ubytování

Prozkoumejte oblast Krušných hor a Božího Daru a ubytujte se stylově v Horském středisku PAM. K dispozici jsou vám hotely Petr a Bellevue, polopenze ve zdejší restauraci a krásná příroda v okolí. Vyrazte s celou rodinou, až 3 děti do 11,9 let mají pobyt zdarma.

Pohodlí v obklopení Krušných hor

Horské středisko Pam se nachází v krásném prostředí Krušných hor jen 2 km od Jáchymova a 6 km od Božího Daru. Z hotelové terasy budete mít výhled přímo na masiv Klínovce a celé údolí lázeňského města Jáchymov.

Ubytování je zajištěno v několika budovách. Hotel a depandance Petr *** vás okouzlí atmosférou rodinného horského hotelu, najdete tu dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a satelitní TV, část z nich má i balkón.

Hotel a depandance Bellevue *** disponuje dvou až třílůžkovými pokoji s obdobným vybavením, je zde také restaurace a možnost vlastního grilování.

Turistika i aktivity s dětmi

Areál je vhodný pro rodiny s dětmi. Najdete zde travnaté hřiště na tenis, trampolínu, jezírko a v Božím daru je možné využít i půjčovnu kol. Středisko nabízí zdarma také cyklobus, kterým vás i s koly dopraví na kopec Boží dar. Pro malé děti je k zapůjčení vozík na kolo.

Navíc se zde táhne asi 130 km dlouhé Krušnohorské pohoří, kam neváhejte vyrazit po cyklotrasách i turistických stezkách. Zdolejte hory Plešivec, Klínovec či Božídarský Špičák. S plánováním tras vám přímo na místě pomůže horský vůdce.

Dodatečné info

Děti:

 • Až tři děti do 11,9 let zdarma bez stravy, snídaně 40 Kč/den, večeře 80 Kč/den.

 • Další děti od 12 let 310 Kč/noc včetně snídaně a 490 Kč/noc včetně polopenze.

Příplatky:

 • Sváteční příplatek (24. - 26.12.) 500 Kč/osoba/pobyt.

 • Vánoční příplatek (24.12.) 300 Kč/osoba, zahrnuje vánoční menu s kaprem a salátem.

Další info:

 • Telefonické rezervace provádějte pouze v 10:00 - 17:00 hodin.

 • Kupón není možné využít v termínu 6. - 14.11., 26.12. – 1.1.2019, 1. – 25.2.2019.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v penziónu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček povolen

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Radek P.)

Prostředí hotelu odpovídá spíšě 4*, než uváděným 3*. Jedinou výtkou snad je jazyková bariéra. Hotel je spíše pro klidnější pobyt.

Skvělé (Evžen H.)

Prostředí okolo hotelu bylo horské, i s prvním sněhem. Restaurace byla velmi příjemná s výhledem na Klínovec a údolí Jáchymova. Obsluha profesionální, osobní přítomnost šéfa, který dětem rozdával drobné dárky (hračky). Snídaně velmi dobré, bohaté. Večeře chutné, podávané ze tří nabídek, před tím polévka. Kdo měl málo, mohl si přidat. Ubytování jednoduché, horské, bydleli jsme v Depandance, takže k jídlu jsme museli ujít cca 100 m, což nikoho nezabilo. Snad jen matrace mohly být vyšší, prkna pod tím trochu tlačila.

Vynikající (Květa Z.)

Už jsme zde byli s manželem podruhé a vždy jsme byli velmi spokojení. Paní Martina je velmi ochotná a vstřícná, dala nám vybrat ubytování, vařili výborně. Krásné výlety do okolí, Jáchymovská stezka, Plešivec, možnost na kolech. Určitě se vrátíme. Děkujeme spokojení manželé Znamenáčkovi.

Tipy na výlet

Naučná stezka Jáchymovské peklo

Naučná stezka Jáchymovské peklo

Jáchymov byl za minulého režimu nechvalně proslulý jako místo nápravně pracovních táborů politických vězňů. Tato naučná stezka měřící 8,5 km připomíná právě život tisíců politických vězňů z lágrů a uranových dolů. Stezka končí u Šlikovského hradu, odkud je krásný výhled na Jáchymov a okolní hory. V blízkém hornickém skanzenu si můžete prohlédnout expozici důlní techniky, zpřístupněnou středověkou stříbrnou štolu a novodobé uranové štoly.

Rozhledna Klínovec

Rozhledna Klínovec

Máte rádi výšky a pořádný výhled? Tak se vydejte na Klínovec. Na vrcholu této hory najdete hned dvě dominanty. Jednou z nich je radiokomunikační věž a tou druhou osmiboká rozhledna, která vám zajistí nádherný výhled na vrcholky Krušných hor, České středohoří, Doupovské hory, Karlovy Vary, Slavkovský les a Šumavu.

Božídarské rašeliniště

Božídarské rašeliniště

Navštivte největší rašeliniště v Krušných Horách. 3,2 kilometrů dlouhá naučná stezka, která začíná u infocentra Boží Dar, vás po povalových chodnících provede okolo své dominanty - hory Špičák (1 115 m n. m.). Seznámíte se tak s místním rostlinným i zvířecím společenstvem a užijete si si čerstvý horský vzduch. Naučná stezka je přístupná i pro vozíčkáře a kočárky.