Prozkoumejte oblast Krušných hor a Božího Daru a ubytujte se stylově v Horském středisku PAM. K dispozici jsou vám hotely Petr a Bellevue, polopenze ve zdejší restauraci a krásná příroda v okolí. Vyrazte s celou rodinou, až 3 děti do 11,9 let mají pobyt zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Radek P.)

Prostředí hotelu odpovídá spíšě 4*, než uváděným 3*. Jedinou výtkou snad je jazyková bariéra. Hotel je spíše pro klidnější pobyt.

Vynikající (Květa Z.)

Už jsme zde byli s manželem podruhé a vždy jsme byli velmi spokojení. Paní Martina je velmi ochotná a vstřícná, dala nám vybrat ubytování, vařili výborně. Krásné výlety do okolí, Jáchymovská stezka, Plešivec, možnost na kolech. Určitě se vrátíme. Děkujeme spokojení manželé Znamenáčkovi.

Skvělé (Evžen H.)

Prostředí okolo hotelu bylo horské, i s prvním sněhem. Restaurace byla velmi příjemná s výhledem na Klínovec a údolí Jáchymova. Obsluha profesionální, osobní přítomnost šéfa, který dětem rozdával drobné dárky (hračky). Snídaně velmi dobré, bohaté. Večeře chutné, podávané ze tří nabídek, před tím polévka. Kdo měl málo, mohl si přidat. Ubytování jednoduché, horské, bydleli jsme v Depandance, takže k jídlu jsme museli ujít cca 100 m, což nikoho nezabilo. Snad jen matrace mohly být vyšší, prkna pod tím trochu tlačila.

Vynikající (Kateřina ?.)

Líbilo se nám moc. Úžasný klid, krásné prostředí a ochotný personál. Určitě doporučuji.

Skvělé (Renata ?.)

Vše super. Hodně jídla. Jen v popisu bylo napsáno, že přímo u hotelu je sjezdovka a xxx dalších aktivit, což není. Nejbližší možnosti jsou na Božím Daru, či Klínovec. Takže je zde určitě třeba auto. A v zimě si určitě vemte hodně teplých věcí, protože je tu zima - pokoj se nevytopí. Ale za ty peníze není možné čekat hotel. Nicméně vaří dobře a jsou zde velké porce a pokoj útulný a čistý... Určitě se ještě vrátíme.

Vynikající (Hana J.)

V hotelu příjemný personál, pěkné ubytování, chutné jídlo. Do Jáchymova se dá dojít krátkou procházkou, pro děti je určitě zážitkem Ježíšova cesta.