Relaxujte v náruči jesenické přírody. Ubytujte se v Horském hotelu Vidly **** a užijte si krásné prostředí, bohatou polopenzi a vstup do finské sauny a parní lázně. Horu Praděd budete mít na dohled.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (František H.)

Hotelová restaurace a strava velmi dobrá, odpovídající kategorii hotelu, personál restaurace ochotný. Pokoj byl menší a neodpovídal čtyřhvězdičkovému hotelu (byl ale čistý). Wellness se musí hlásit min. 3 hodiny předem, venkovní vířivka nebyla vůbec v provozu. Cena po slevě odpovídala kvalitě a službám hotelu.

Vynikající (Milena Lacinová L.)

Hotel nádherný, personál příjemný, vstřícný. Strava výborná, ve wellness bychom změnili místo jedné sauny vířivou vanu. Vidly a okolí velmi pěkné. Krásné tůry na Švýcárnu, Ovčárnu. Nádherné procházky kolem Bílého potoka.

Vynikající (Radek B.)

Prostředí hotelu krásné, opravdu jako na fotkách a všude čisto. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu. Strava výborná, wellness také krásně čisto. Personál příjemný. Po dlouhé době opravdu nádherná dovolená, povedlo se a doporučuji, sami se tam určitě vrátíme.

Vynikající (Eva S.)

Kvalita ubytování odpovídající. Personál naprosto profesionální. Krásné prostředí.

Vynikající (Jana P.)

V hotelu Vidly se nám moc líbilo, byl to pro nás výborný relax, ubytování i personál hodnotíme na jedničku. Byly výborné snídaně i večeře, jedinou nevýhodou je, že to v současnosti, po mne vyžaduje manžel a v hotelu už ubytovaní nejsme.

Vynikající (Zdeněk M.)

Hotel je umístěn v krásné a čisté přírodě a pobyt odpovídal popisu i očekávání. S poskytnutými službami jsme byli plně spokojeni. Jídlo bylo kvalitní a byl ho dostatek, sauna bez připomínek. Vše z kupónu jsme obdrželi, personál byl milý a vstřícný. Každý den jsme jezdili lyžovat do skiarény ve Vrbně, kde jsme byli rovněž spokojeni.

Vynikající (Vlasta B.)

Prostředí hotelu bylo velmi krásné, navíc jsme ocenili, že poblíž hotelu je stezka (po modré) až na Švýcárnu, potažmo na Praděd. Nemuseli jsme tudíž nikam jezdit autem. V samotném hotelu se nám také velmi líbilo, je velmi krásný a útulný, personál milý a ochotný, vždy usměvavý :-) Strava výborná, široký výběr jídel u snídaně i večeře. Jediná věc, kterou bychom hotelu vytkli je veřejná sauna pro více lidí najednou, o čemž se v nabídce nehovořilo. Vcelku ale můžeme jen a jen chválit...a samozřejmě vřele doporučovat.

Vynikající (Martina J.)

Moc pěkný hotel a na velmi dobrém místě. Personál vždy usměvavý a ochotný. A pan kuchař byl moc šikovný, jídlo bylo vždy výborné. Opravdu mohu doporučit.

Vynikající (Kateřina B.)

Prostředí příjemné, personál vstřícný, wellness malý ale pěkný, strava chutná. Okolí vynikající - turistické stezky přímo od hotelu.

Skvělé (Jolana J.)

První pokoj co jsem dostali, tak teda byl nic moc na to, že to byla dovolená pro dva.. ale bez problémů nás přestěhovali do jiného ještě před večeří.. tento pokoj co jsme dostali byl skvělý úplná romantika pro dva.