Dopřejte si víkendový pobyt v jedinečném prostředí horského srubu v Beskydech. Čeká vás komfortní ubytování, drink na uvítanou, lahodná polopenze i romantická jízda kočárem. Milovníky vína jistě potěší také degustace ve vinném sklípku.

V blízkosti penzionu najdete oboru, kde můžete krmit jeleny, muflony nebo daňky. Možností k výletům je nespočet, penzion totiž stojí jen kousek od hranic s Polskem i Slovenskem, v dojezdové vzdálenosti jsou i krásy českých Beskyd.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Robert L.)

Skvelé ubytovanie, výborné jedlo, fakt veľmi milá obsluha a o všetko sa starajúci personál. Zariadenie má vlastnú oboru. Skvelý zážitok, určite sa sem radi vrátime. Ďakujeme.

Vynikající (Tomáš ?.)

Super penzión, super prostředí, super obsluha a kvalita ubytování. Vše bylo podle nabídky v kuponu. Palec nahoru!

Vynikající (DAGMAR I.)

Prostředí hotelu je velice krásné, vše odpovídalo popisu a také vše jsme z kuponu obdrželi. Strava víc než vynikající, program pana majitele byl pohádkový, to musíte zažít. Opravdu jsem to nečekala ani ve snu, co jsem zde zažila. Krásná obora, ochočený jelen, kterého jsme mohli hladit a krmit, pouštěli jsme sokola a zase krmili z ruky. Neskutečné zážitky, nádhera. Projížďka kočárem úžasná.