Relaxační dovolená vás čeká v krásném lázeňském městě Františkovy Lázně v Hotelu Zátiší *** s polopenzí a odpoledním dezertem. Nechte se hýčkat při parafínové proceduře či masáži, odpočívejte v sauně a na vycházku si půjčte Nordic Walking hole.

Relaxace přímo v hotelu

Hotel nabízí řadu wellness a relaxačních procedur, během kterých si skvěle odpočinete. Na výběr jsou různé masáže (klasická, aroma, suchými kartáči podvodní, relaxační, lávovými kameny, medová detoxikační, čokoládová), baňkování, lavathermový zábal, prohřátí rašelinou, parafínové rukavičky, inhalace, perličková koupel, slatinná koupel či pivní koupel. Některé procedury máte zahrnuty v ceně balíčku, jiné si můžete v hotelu dokoupit.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Věra H.)

Hodně dobrý všem vřele doporučuji kdo si chce odpočinout,. Je tam i hezké okolí a hlavně to není daleko do Fr.Lázní. A i to koupaní v aqvaforum nemá chybu.

Vynikající (Pavel H.)

Vše jsme obdrželi tak, jak bylo slíbeno, personál velmi milý a vstřícný, strava vynikající, prostředí čisté. Tipů na výlety je mnoho. Zdaleka jsme nezvládli vše i když jsme spojily dva kupony. Cheb - stojí památková rezervace za prohlídku, Františkovy Lázně plné parků a rozkvetlých záhonů, řada kulturních akcí, aquapark - aquaforum perfektní, v okolí pivovar Kynšperk, hrad Loket s městskou památkovou rezervací - a také malým pivovarem s muzeem, malebný melandr řeky Ohře. Karlovy Vary po dálnici z Chebu bez poplatku / dálniční známky/ za 30 minut. Prostě naplánujte si delší pobyt, minimálně týden.

Skvělé (Jaromír Z.)

Cobylo v nabídce slíbeno, bylo zajištěno. Strava odpovídá standardu. Ochotný personál.

Vynikající (Lenka O.)

V hotelu jsme se cítili dobře, jídlo dobré, jedině co by se mohlo vylepšit - mít na pokoji alespoň malou ledničku.

Vynikající (milena ?.)

Byli jsme velmi spokojeni,v hotelu bylo čisto, jídlo bylo moc dobré, servírka velice šikovná a rychlá. Protože bylo teplo, tak jsme si užívali koupání v blízkém bazénu ve Františkových Lázních.

Skvělé (Vlastimil Lakomý L.)

Prostředí hotelu příjemné personál ochotný, nabídka kuponu splněna, dobrá poloha pro další výlety.

Skvělé (Olga ?.)

Personál velmi ochotný, stravování výborné a v dostatečném množství, ubytování bez připomínek.

Vynikající (Jitka K.)

Byli jsme spokojeni. Nejsme nároční zákazníci. Jídlo nám chutnalo, stačilo. Pokoj byl čistý a personál velmi příjemný.

Skvělé (Milan M.)

Vše bylo v podstatě podle našeho očekávání, obdrželi jsme to, co bylo na kupónu nabídnuto. Personál byl velmi ochotný, vstřícný. Na pokoji maximální čistota. Strava byla chutná, zvláště snídaně formou rautu byly výborné. Výhradu jsme měli pouze v jednom případě kvůli obědu (jak známo - nebyl v nabídce a v celkové ceně pobytu), kdy kuchař nové směny absolutně přesolil objednanou česnečku. Chtěli jsme si při pobytu užívat klidu, takže jsme z toho nedělali problém. Wellness - naprosto v pořádku. Tipy na výlet by se rozhodně našly, ale vzhledem k velkému mrazu (kolem - 10 st.) jsme podnikli pouze několik procházek do centra města. Chystáme se znovu na pobyt v hotelu Zátiší, třeba i delší, ale až v létě nebo brzy na podzim.

Skvělé (Zdenka B.)

Hotelové zařízení má už svoje výsluní za sebou, ale zase to vyrovnala strava. Dobrý výběr, dokonce káva a zákusek odpoledne. Personál hotelu ochotný a milý. Hotel je situován hned vedle silnice, velké plus je parkování u objektu, mínus zase hluk ze silnice.