• Hotelové wellness neomezeně

 • Vstup do fitness neomezeně

 • Láhev sektu na uvítání

 • Snídaně po celou dobu

 • Sleva 10 % na masáže

Uvolněte se díky neomezenému vstupu do wellness a fitness ve Wellness Penzionu Octárna v Kutné Hoře. Maximálně se zrelaxujete a protáhnete, máte i slevu na masáže. Na pobytu vás uvítá láhev sektu a každé ráno si pochutnáte na kontinentální snídani.

Lenošení i aktivní odpočinek v moderním komplexu

Wellness penzion Octárna nabízí moderně vybavené a světlé pokoje, kde najdete prostornou koupelnu se sprchovým koutem a WC a LCD TV.

Během pobytu vás čekají také kontinentální snídaně servírované přímo na pokoj, ve všední dny v 7:30 - 10:00 hodin, o víkendech a svátcích v 9:00 - 10:30 hodin.

Wellness penzion Octárna je součástí luxusního komplexu s wellness a fitness, kde najdete vířivku, saunu, infrakabinu, solárium, Kneippův chodník, špičkové posilovací stroje, kardio zónu i sály na powerbox, alpinning a další sporty, během kterých se vám budou věnovat sáloví lektoři.

V nabídce je ale i cvičení s dětmi nebo cvičení seniorů. Potěší vás i dětský koutek a možnost masáží či pedikúry.

Procházka po Kutné Hoře

Nezapomeňte se také porozhlédnout po okolí, Kutná Hora má hodně co nabídnout. Navštivte třeba České muzeum stříbra, Chrám svaté Barbory nebo Kostnici v Sedlci, jejíž výzdoba z lidských ostatků je známá po celém světě.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let 350 Kč/pobyt bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě od 3 let 350 Kč/noc na přistýlce včetně snídaně.

Další info:

 • Pro ubytování během státních svátků je nutné zakoupit variantu VÍKEND (PÁ - NE).

 • Rezervace jsou závazné, zrušení je možné nejpozději 14 dní před nástupem, jinak kupón propadá.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v penziónu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u penzionu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u penzionu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 350 Kč/noc (malá plemena)

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdenka K.)

Hotel čistý, příjemný, příjemný personál, výborná snídaně. Připomínka ke koupelně - málo světla, chybí poličky a háčky. Kutná Hora nádherná, moc jsme si to užili.

Vynikající (Dagmar S.)

Prostředí se nám líbilo. Obdrželi jsme vše co bylo v nabídce, měli jsme pobyt se snídaní, která byla naprosto v pořádku s donáškou na pokoj, což bylo velmi příjemné. Personál velmi vstřícný a milý. Nemáme k ubytování žádnou výtku.

Skvělé (Roman K.)

Byl jsem docela spokojen, super snídaně, ochota personálu. Trochu je divná pracovní doba 8-12 16-21 4 hod přestávka. Po použití wellness není kde si vyfénovat vlasy.

Tipy na výlet

Kutná Hora

Kutná Hora

Kutná Hora je zapsaná na seznamu UNESCO a i když se v ní žádný hrad ani zámek nenachází, nabízí toho tolik, že vám jedna návštěva nebude stačit. Kutná Hora byla v minulosti, jak už název napovídá, spjata s kutáním stříbra, ve středověku šlo proto o jedno z nejvýznamějších českých měst. To je důvod, proč zde naleznete velké množství památek, které doplňují četné kavárny, cukrárny a restaurace, i atrakce jako zrcadlové bludiště, muzea a galerie.

Chrám svaté Barbory

Chrám svaté Barbory

Přímo v Kutné Hoře najdete úchvatnou stavbu, která může konkurovat i katedrále na Pražském hradě. Chrám svaté Barbory byste při prohlídce města rozhodně neměli vynechat, naopak sem zamiřte co nejdříve. Budete obdivovat gotické klenby, nádherná štíhlá okna, sochy i drobné detaily výzdoby. Katedrála se stavěla v letech 1388 - 1558 pod vedením několika architektů včetně proslulého Petra Parléře, stavitele Svatovítské katedrály. Majestátní chrám byl v roce 1995 zařazen za seznam památek UNESCO a úžas vyvolává dodnes.

Čáslav

Čáslav

Město Čáslav nechal v roce 1260 založit král Přemysl Otakar I. Dnešní vzhled historické části města je především barokní, na náměstí však najdete i původní gotické a renesanční domy. Náměstí vévodí Žižkův pomník a Mariánský sloup. Za zajímavou přírodopisnou expozicí zamiřte do Husova muzea, za návštěvu ale stojí také gotický Kostel svatého Petra a Pavla nebo zdejší synagoga.