Vyrazte na dovolenou na jižní Moravu. V Hotelu Kurdějov *** si užijete bohatý program s wellness a bowlingem či tenisem. Čeká vás také skvělá polopenze, welcome drink - hustopečská mandlovice a degustace vína či večer s cimbálovou muzikou.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jaroslav T.)

Pobyt odpovídal popisu v nabídce, služby také, personál byl milý, výlet určitě si zajet na Křížový vrch.

Vynikající (Anna G.)

So zakúpením tohto kupónu sme veľmi spokojný. Hotel bol veľmi príjemný, síce mal viacero obytných domov, ale boli cca 2min. od hlavnej budovy, takže príjemná prechádzka. Nevýhodou bolo to, že sme mali izbu na 1. poschodí a teda v podkroví, kde bolo v týchto horúčavách skutočne veľmi teplo. Izba bola pekná, čistá, tv, fén, spchový kút, ale bez chladničky. Večere boli vynikajúce, tak isto aj ochutnávka vína či raňajky formou švédskych stolov. Miestny alkohol "mandľovicu" odporúčame. Wellness a bowling boli podľa očakávania, super. Nad obcou Kurdějov je ekofarma, kde chovajú voľne pasúce sa kone. V okolí sa dá ísť na pekné výlety. Auto sme zaparkovali v obci Pavlov, čo je cca 20min od Kurdějova a dali sme si okruh cca na 4 hodiny lesom cez Dívči Hrad - Děvín - Soutěska - Nad schody - Dívči Hrad. Cestou domov sme navštívili mestá Mikulov (zámok a Svatý kopeček) a Veltice (zámok, plavba loďkou po jazere, minaret, park). Výlet je vhodný aj pre rodiny s deťmi.

Skvělé (Nikol C.)

Hotel byl pěkný, dostali jsme vše, co bylo slíbeno. Jediná malá nevýhoda je vzdálenost recepce od místa, kde jsme bydleli.

Skvělé (Petr O.)

Ubytování bylo na odpovídající kvalitě, jídlo výborné. Obsluhující personál byl přívětivý a ochotný.

Vynikající (Klára V.)

Byli jsme s přítelem maximálně spokojení, příjemný personál, výborné jídlo, skvělá ochutnávka vín - moc krásné prostředí a velké možností na výlety :) :) určitě se ještě jednou přijedeme podívat, moc hezké místo a hotel :).

Vynikající (Lucie H.)

Naprosto doporučuji, ubytování super, personál velmi milý a vstřícný, jídlo výborné.