Penzion Vraní bouda se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonoš, v Peci pod Sněžkou. Užijte si skvělou dovolenou v penzionu, který leží ve výšce 1 095 metrů nad mořem a pochutnejte si na polopenzi. Pobyt je vhodný i pro rodiny.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Richard ?.)

Prostředí hotelu bylo dobré na klidném místě, strava dobrá, personál na profesionální.

Vynikající (Silvia H.)

Líbilo se nám moc vše odpovídalo nabídce ochota ze strany provozního jak rady a tipy na výlet super kuchař a celkově doporučujeme.

Vynikající (Lenka P.)

Nabídka odpovídá skutečnosti, okolí je překrásné, jídlo velmi chutné, personál ochotný, příjemný. Děkujeme za 4 krásné dny.

Vynikající (Marie P.)

Personál byl velmi vstřícný, jídlo velmi chutné a velké porce, po večeři vždy byl zákusek. Chata odpovídala popisu. Jsme spokojeni. Nádherný výhled do okolí.

Vynikající (Petr ?.)

S prostředím chaty jsme byli spokojeni, vše odpovídalo popisu. Personál vstřícný. Kuchař na jedničku, jídlo super. Vřele doporučujeme. Již samotná chata je v nádherném místě. Výlety jak směrem na Sněžku nebo na Černou horu jsou moc hezké a to i v případě, že není počasí úplně nejlepší.

Skvělé (Vladimír F.)

Velice pěkné horské prostředí. Horská chata vhodná pro turistiku. Jídlo velmi dobré, pokoj jednoduchý ale čisto. Pěkné výhledy na hřebeny Krkonoš.

Vynikající (Zdeňka ?.)

Chata v perfektní poloze na výlety. Jídlo skvělé, porce velké. Moc jsme si pochutnali. Personál milý, ochotný s pěkným přístupem. Jediné co bylo horší, byly tvrdé, proleželé postele. Byli jsme celkově velmi spokojeni, počítáme s návratem na toto místo.

Vynikající (Martin B.)

Prostředí Vraní boudy je pro milovníky hor nádherné. Krásný výhled na hřebeny Krkonoš v oblasti nejvyšší české hory Sněžky i do údolí Pece pod Sněžkou s množstvím horských bud a penzionů. Na Vraní boudě bylo poskytnuto vše podle popisu na voucheru. Strava - polopenze chutná, dostatečné množství i pro jedlíky, jídelníček s domácí české kuchyně. Personál ochotný, rychlý a přátelský. Ubytovací prostory čisté, fungující WC a koupelna s teplou vodou. Vybavení nábytkem skromnější, ale pro sportovce a turisty dostatečné. V blízkosti Vraní boudy je několik sjezdovek - tedy ráj i v zimě pro lyžaře a běžkaře. Pro návštěvníky v létě určitě doporučuji výlet lanovkou na Sněžku, pro zdatnější pak zvolit cestu Obřím dolem do sedla přes Slezskou boudu a pak až na vrchol Sněžky. Obří důl je jedním z nejkrásnějších míst v Krkonoších se spoustou vzácných rostlin a živočichů. Pokud jste na vrcholu Sněžky, je hříchem sjet dolů zase lanovkou. Je několik možností: např. pokračovat na západ přes známou Luční boudu, Výrovku a pak dolů do Pece p. Sněžkou, nebo slézt na mezistanici Růžová hora a přes Portášky do Velké Úpy a zpět do Pece, nebo se vydat do Pece prostřední nejkratší cestou - středem Obřího dolu. Možností je jistě více, třeba sestoupit od Slezské boudy na polskou stranu Krkonoš nebo se vydat z vrcholu Sněžky na východ přes boudu Jelenka až do Horní Malé Úpy. Pokud přeje počasí, odmění Vás výstup na Sněžku dalekými výhledy na všechny světové strany. Z Vraní boudy jsou ale krásné výlety i na opačnou stranu - kolem Pražské a Kolínské boudy na vrchol Černé hory, ze které lanovkou nebo pěšky kolem sjezdovky sestoupíte až do Jánských Lázní.

Skvělé (BĚLA S.)

Pobyt odpovídal popisu. Personál ochotný, příjemný. Výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí se zde nabízí velmi mnoho. Doporučuji : vybavit pokoje malou ledničkou.

Skvělé (Dana L.)

Vraní bouda je posazena v úžasném místě, krásné prostředí, výhled na Sněžku. Večeře výborné, skvělý kuchař. S ubytováním jsme byli spokojeni, láhev vína k pobytu jsme obdrželi. Jen výtka k personálu, velmi chladný přístup, připadali mi všichni již těžce vyhořelí. Měli by asi popřemýšlet o změně.