• Polopenze

 • Welcome drink

 • Krkonoše

 • Lanový park

 • Blízko Malé ZOO

Penzion Vraní bouda se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonoš, v Peci pod Sněžkou. Užijte si skvělou dovolenou v penzionu, který leží ve výšce 1 095 metrů nad mořem a pochutnejte si na polopenzi. Pobyt je vhodný i pro rodiny.

Ubytování v Krkonoších s nejlepším výhledem

Při pobytu v penzionu Vraní Bouda v Peci pod Sněžkou v nadmořské výšce 1 095 metrů budete mít krásu východních Krkonoš jako na dlani. Přímo z penzionu si užijete výhled na panorama Studniční hora - Obří důl - Sněžka (1 603 m n. m.) - Růžová hora.

Ubytování budete v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Těšit se můžete i na chutnou polopenzi s bohatou bufetovou snídaní a tříchodovou večeří. Pokud chcete s sebou vzít i domácího mazlíčka, není to problém.


Penzion Vraní bouda je ideální pro dovolenou s dětmi - díky šestilůžkovým pokojům je připraven i na početnější rodiny a v okolí je spousta možností vyžití a zábavy i pro ty nejmenší.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 let 250 Kč/noc včetně polopenze a lůžka.

 • Dítě od 12 let 490 Kč/noc včetně polopenze a lůžka.

 • Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma po předchozí domluvě.

Příplatky:

 • Místní poplatek 23 Kč/osoba/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v penziónu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček 100 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ester ?.)

Vše odpovídalo popisy pobytu. Nevýhodou byla doba večere 18 - 19 hod. Uvítali bychom pozdější dobu nebo delší interval.

Vynikající (Martin B.)

Prostředí Vraní boudy je pro milovníky hor nádherné. Krásný výhled na hřebeny Krkonoš v oblasti nejvyšší české hory Sněžky i do údolí Pece pod Sněžkou s množstvím horských bud a penzionů. Na Vraní boudě bylo poskytnuto vše podle popisu na voucheru. Strava - polopenze chutná, dostatečné množství i pro jedlíky, jídelníček s domácí české kuchyně. Personál ochotný, rychlý a přátelský. Ubytovací prostory čisté, fungující WC a koupelna s teplou vodou. Vybavení nábytkem skromnější, ale pro sportovce a turisty dostatečné. V blízkosti Vraní boudy je několik sjezdovek - tedy ráj i v zimě pro lyžaře a běžkaře. Pro návštěvníky v létě určitě doporučuji výlet lanovkou na Sněžku, pro zdatnější pak zvolit cestu Obřím dolem do sedla přes Slezskou boudu a pak až na vrchol Sněžky. Obří důl je jedním z nejkrásnějších míst v Krkonoších se spoustou vzácných rostlin a živočichů. Pokud jste na vrcholu Sněžky, je hříchem sjet dolů zase lanovkou. Je několik možností: např. pokračovat na západ přes známou Luční boudu, Výrovku a pak dolů do Pece p. Sněžkou, nebo slézt na mezistanici Růžová hora a přes Portášky do Velké Úpy a zpět do Pece, nebo se vydat do Pece prostřední nejkratší cestou - středem Obřího dolu. Možností je jistě více, třeba sestoupit od Slezské boudy na polskou stranu Krkonoš nebo se vydat z vrcholu Sněžky na východ přes boudu Jelenka až do Horní Malé Úpy. Pokud přeje počasí, odmění Vás výstup na Sněžku dalekými výhledy na všechny světové strany. Z Vraní boudy jsou ale krásné výlety i na opačnou stranu - kolem Pražské a Kolínské boudy na vrchol Černé hory, ze které lanovkou nebo pěšky kolem sjezdovky sestoupíte až do Jánských Lázní.

Skvělé (BĚLA S.)

Pobyt odpovídal popisu. Personál ochotný, příjemný. Výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí se zde nabízí velmi mnoho. Doporučuji : vybavit pokoje malou ledničkou.

Tipy na výlet

Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou

Dnešní známé horské středisko pod nejvyšší českou horou vzniklo původně jako hornická osada pro těžbu kovů. V Peci pod Sněžkou na vás dnes čekají úchvatná panoramata okolních hor, ale také nespočet možností pro aktivní trávení volného času a relaxace. Kromě zimních radovánek všeho druhu a prosluněných letních túr, se zde můžete těšit na bobovou dráhu, relax park a lanový park plný zábavy i adrenalinu nebo jumpark.

Tarzánie Skalice

Tarzánie Skalice

Lanový park se nachází v Zlatnické Dolině u chaty Amor. Tenhle zážitek je vhodný pro všechny ty, kdo mají rádi výšky - ať už malé nebo velké dobrodruhy. Tarzánie se skládá ze dvou tras: modré a červené. Při překonávání překážek je každý jednotlivec jištěn horolezeckou výstrojí.

Lanová dráha Sněžka

Lanová dráha Sněžka

Pokud se vám nechce na túru, na vrchol nejvyšší české hory se můžete nechat vyvézt kabinkovou lanovkou z Pece pod Sněžkou. Na vrcholu najdete Polskou boudu s meteorologickou stanicí, rotundu sv. Vavřince a Českou poštovnu. Průměrná celoroční teplota se zde pak pohybuje pouze okolo 0,2 °C, tak se pořádně oblékněte. Lanovka je v provozu denně od 8:00 do 18:00 hodin v závislosti na počasí.