Penzion Permon *** v Jizerských horách je ideální pro vaši rodinnou dovolenou. Dítě do 12 let je zdarma, v ceně máte polopenzi, all inclusive nápoje i vstup do bazénu. Kromě výletů po okolí se zabavíte třeba při badmintonu či šipkách.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jarmila V.)

Penzion Permon byl obsazen, byli jsme ubytováni v penzionu Mariánská hora se stravou v penzionu Berounka. Pokoj v pořádku, světlý, čistý, jen ty matrace by chtělo vyměnit :-(. Ale všechna čest vynikající kuchyni! Snídaně klasika, ale ty večeře, lépe jsme se nikde na pobytu nenajedli. Vepř. panenka, švestková om., šťouch. Brambor, kuř. v bramboráku, čína, králík, br. kn. zelí, tatarák, paštika, zelný salát, polévky vše vynikající! Už jen kvůli jídlu na pobyt nezapomeneme. Milá a ochotná obsluha. All inc. vše v pořádku. Určitě se rádi vrátíme :-).

Skvělé (Iveta T.)

Ubytování jednoduché, vstřícný personál, polopenze bohatá. Výlety po okolí nádherné.

Vynikající (Iva K.)

Parádní ubytovaní, i když staršího tipu. Ochotný personál, dobré jídlo, parádní hřiště pro děti. Výlet do okolí byl super - muzeu a výroba dřevěných hraček. Všem můžem jen doporučit tento pobyt.

Skvělé (Ilona K.)

Prostředí penzionu odpovídá popisu, starší ale pěkné. Personál usměvavý, jídlo dobré.

Skvělé (Jana D.)

Penzion dobrý, až na vrzající podlahy, když jste v nižším patře, tak si myslíte, že někdo chodí u vás na pokoji, to je tak jediné, jinak služby výborný, jídlo nemělo to chybu, personál velice ochotný.

Vynikající (Silvie M.)

Ubytování bylo skromné, žádný luxus, ale úplně dostačující. Jídlo bylo výborné a bylo ho vždy dostatek. Moc příjemné byly nápoje zdarma. Personál byl velmi milý. Velké vyžití pro děti.

Vynikající (Hana B.)

Prostředí bylo trochu jednoduché, ale stačilo. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Strava vynikající. Personál ochotný, vstřícný.

Vynikající (Pavel B.)

Cena odpovídá kvalitě, nečekejte žádný luxus, jedná se o klasický horský penzionek, kde najdete odpočinek, klid a hlavně vyžití pro děti. Strava byla vynikající, jak polopenze tak i obědy, které jsme si vybírali z denní nabídky jídel. Výběr dostačující. Opět jsem se setkal s poznámkami u snídaní "jéééé zase to samé" (4 druhy teplého pečiva, 3 druhy cereálií, mléko, trvanlivý salám, šunka, sýr, máslo, marmeláda, paštika, vajíčka a párky) myslím, že dostatečný výběr. Obsluha restaurace i jídelny byla milá, ochotná a stále usměvavá. Moc děkujeme za hezký pobyt, vřele doporučuji a negativní recenze zde nejsou na místě. Dobrá práce

Skvělé (Jaroslav J.)

Pokoj je určen spíše nenáročným turistům, ale vše čisté. V koupelně látkový závěs na sprchu, čistý. WC velice úzký. Vše, co bylo na kuponu uvedeno, jsme obdrželi, včetně all inclusive nápojů. Personál vstřícný. Velice jsme přivítali dětské hřiště včetně bazénu. V okolí je hodně turistických cílů. Například Železný Brod má mnoho muzeí s hrou pro děti, vše za příznivé ceny.

Skvělé (Lenka B.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, trochu starší vybavení pokojů, ale dostačující. Personál milý, poskytnuto vše, co bylo na kupónu.