Máte chuť na netradiční dovolenou po Česku? Vydejte se do Beskyd a ubytujte se v areálu Na Mlýně, kde vás čekají luxusní pokoje v podkroví mlýna, bohatá polopenze a privátní wellness v relaxační bečce a sudové finské sauně. Navíc minigolf zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří M.)

Vše odpovídalo popisu - myslím, že to bylo ještě pěknější než bylo uvedeno v popisu. Překrásné prostředí, vynikající služby a velmi ochotný a vstřícný personál. V okolí nejsou značené cyklostezky, ale dá se jezdit po upravených neznačených stezkách podle Mapy.cz.

Vynikající (Lenka T.)

Moc se nám líbilo prostředí, ubytování, krásná příroda. Vše odpovídalo popisu. Jídlo bylo moc dobré. Slečna, která nás obsluhovala byla velmi příjemná. Relax v kádích i sauna výborné. Moc jsme si to tady užili.

Vynikající (Klára Z.)

Krásná příroda, skvělé ubytování, moc milý a ochotný personál, výborné jídlo. Vřele doporučujeme všem.

Vynikající (Hana W.)

S přítelem jsme byli velmi spokojeni, úžasný romantický pobyt ve starém mlýně s dobovým vybavením, krásným prostředím a milým a ochotným personálem. Už jste někdy usínali za zvuku mlýnského kola? Ne? Tak zde máte příležitost. Zatím nejlepší pobyt, který jsme v České republice zažili. Domácí strava byla vynikající, wellness ve vyhřívaných kádích a sauna v dřevěných sudech byla super. Rozhodně doporučujeme!!!

Vynikající (Vlastimil M.)

Vše absolutně na jedničku - slečna na recepci úžasná, ochotná. Prostředí nádhera a ochota personálu bez chybičky.

Vynikající (Eva K.)

Pokud si chcete odpočinout a zrelaxovat se určitě si vyberte AREÁL NA MLYNĚ, personál na jedničku, strava dokonalá, božská příroda. Nikdy jsem si tak neodpočinula jako zde. Naprosto skvostná dovolená :-*

Vynikající (Lucie ?.)

Úžasné ubytování, čisto, super pohodlné postele a příjemné chatičky se vším všudy, ručníky, skleničky. Příjemný personál, výborná jídla, snídaně i večeře, ani takový luxus jsme nečekali. Jediné co mi chybělo bylo mýdlo, ale to už je maličkost :-) která se dá rychle napravit.

Vynikající (Jan V.)

Vše co nabízel ubytovatel bylo naprosto super. Jak vybavení zařízení tak vynikající personál. Všem veliké díky.

Vynikající (Ladislav D.)

Prostředí hotelu bylo velmi zajímavé, poučné pro mladé lidi a čisté. Služby odpovídaly nabídce a byli jsme spokojeni, jak se stravou tak i chováním personálu. Jen večeře by mohly být více různorodé.

Vynikající (Jana K.)

Vše bylo perfektní. Ubytování krásné, čisté. Okolí nádherné, personál vstřícný a milý.