Dopřejte si zážitkový pobyt v oblíbeném Hotelu Beskyd **** se vstupem do vířivky a sauny, chutnou polopenzí a slevami na masáže, bowling i pivní lázeň s neomezenou konzumací podhorského piva. Pobyt jako stvořený pro romantiky i rodiny s dětmi.


Díky balíčku slev si za výhodné ceny vychutnáte 60 minut pivních lázní, masáže, bowling i prohlídku výroby cukrářských dobrot. Hotel vám navíc sleví i ze zapůjčení kol, a tak můžete aktivně prozkoumávat přírodu Beskyd.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jaroslava H.)

Byla jsem pobytu s kolegyněmi z práce a velká spokojenost, Určitě se zase vrátíme a doporučíme i dalším.

Skvělé (Radka Doležalová D.)

Dobrý den, důvod proč jsem nevyplnila nejlepší hodnocení je ten, že jsme si tento hotel vybrali hlavně kvůli tomu, že můj manžel je milovník piva a nových značek a tento hotel sliboval vlastní pivo, což bohužel nebylo ani točené ani v láhvích.

Skvělé (Jana B.)

V podstate áno,akurát zľavy na služby sú aj mimo mesta.personál bol úslužný.Doporučila by som, aby priamo v hotely dali k dispozíi leták,kde by sme mohli robiť výlety do okolia.

Skvělé (Martin U.)

Strava a obsluha personálu byla dobra. Pivní koupel a wellness byly výborné. Exkurze v továrně Marlenka byla Luxusní.

Vynikající (Věra M.)

Klidné prostředí, krásný pokoj s voňavým ložním prádlem, TV, Wi-Fi, velmi příjemný personál.

Vynikající (Jana B.)

Velmi jsme byli spokojeni se službami hotelu i s personálem. Doporučujeme výlet do Frýdku-Místku, do firmy Marlenka, exkurze s ochutnávkou (nutno telefonicky objednat).

Skvělé (Mariana B.)

prostredie - veľmi pekné áno dostali sme všetko strava - dobrá wellness - krásne príjemné personál - priateľský, príjemný odporučila by som aj ďalším zákazníkom