Zažijte po čertech dobrou dovolenou v unikátním zábavním centru Peklo Čertovina na Hlinsku. Čeká vás ubytování v mobilheimech, skvělé snídaně, oběd v hotelu Podlesí, ďábelská zábava s čerty i v pohádkové vesničce Podlesíčko.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lenka A.)

Prostředí překrásné. Ubytování pěkné všude čisto byli jsme mile překvapeni dostali jsme vše co bylo na poukazu strava výborná velice ochotný personál všem doporučuji byli jsme ohromeni nádherný zážitek.

Vynikající (Zdenka V.)

Vše bylo v pořádku, mobilhaim byl čistý s klima, personál ochotný, jídlo výborné prostě spokojenost.

Vynikající (Lucie H.)

Ubytování odpovídá popisu. Byli jsme velice spokojeni. Co nás zklamalo, byl oběd v Hotelu Podlesí - ve voucheru bylo uvedeno, že máme v hotelu oběd v hodnotě 500 Kč pro 2 dospělé a 2 děti, ale nenapadlo nás, že nejlevnější oběd bude stát 280 Kč. Pohádková vesnička nás taky bohužel nezaujala, jelikož není možné se do chaloupek podívat. A dřevěné postavičky už jsou poničené. Peklo Čertovina bylo super, ale pohádkovou vesničku ani hotel už znovu navštívíme. Ta nás bohužel zklamala.

Vynikající (Helena B.)

Ubytování, prohlídka super. Čerti a čertice jsou úžasní. Jediné co bych vytkla snídaně. Když přijdete později, máte smůlu. Na mě vyšlo poslední vajíčko a už se nedoplňovalo. Další po mě si vzal poslední párek a už se také nedoplňovalo. Co se týče stavy ke snídani, tak tu jsem ani neměla - nevyzbylo. To je jediné minus.