Vychutnejte si spojení atmosféry vyhlášeného lázeňského města, kterým Mariánské Lázně bez pochyb jsou, a pohodlí, které nabízí místní wellness hotel Krakonoš ***. Těšte se na snídani či polopenzi, vstup do bazénu i solné jeskyně i léčebnou proceduru.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jana H.)

Vše bylo v nejlepším pořádku. Ubytování naprosto skvělé, personál v pohodě. Sice jsme měli mlhavé a sychravé počasí ale procházka do M. Lázní kolem rozhledny byla skvělá. 3.- 5.11. 2018 Hoffmannovi

Skvělé (Alena Holá H.)

Prostředí hotelu super, to co jsme si domluvili bylo dodrženo, jídlo velmi chutné, personál příjemný. Jediné co nás zaskočilo: spojení s městem. Na pěšky je to hodně daleko a autobusová doprava je pouze do 18.00 hod.

Vynikající (Hana K.)

Pokoj odpovídal popisu, souhlasilo vše, co bylo na kupónu, strava pestrá, jídlo dobré. Doporučujeme výlet na naučnou stezku Kladska.

Vynikající (Jaroslava ?.)

Velmi líbilo. Spokojenost na 100%. Ubytování skvělé, jídlo výborné, procedury bezva, zkrátka super relax, doporučuji a vrátíme se rádi :).

Skvělé (Ekaterina K.)

Služby byly výborný. Personál příjemný. Akorát jsme si nemohli dokoupit procedury druhý den protože už bylo vše obsazeno. Hotelový pokoj jsme očekávali lepší. Trochu nás zklamal. Bohužel jsme neměli pěkně počasí, tak jsme nemohli moc dělat výlety. Ale Mariánské lázně je krásné město.

Skvělé (kristina U.)

Absolutní spokojenost, byli jsme tu již třikrát a už se chystáme vybrat další termín.

Vynikající (hana H.)

Je to tam bezva, zejména v době, kdy je hotel poloprázdný, bazén jsme měli pro sebe, hotelové služby na dobré úrovni, byly jsme moc spokojené.

Skvělé (Zuzana S.)

Ubytování odpovídající 3*, snídaně OK, wellness odpovídající 3*, personál vstřícný a ochotný, krásné okolí, horší dostupnost do centra, vhodné pro zákazníky s vlastní dopravou.

Vynikající (Iveta D.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Strava a wellness bylo v pořádku. Velice chválím ochotu a příjemné vystupování recepčních.

Skvělé (Václav P.)

Byli jsme spokojeni s personálem, stravou, pouze k vybavení pokoje - opravdu ubohá televize.