V Luhačovicích vás čeká pravá lázeňská atmosféra a příjemné ubytování v Hotelu Krystal ***. Posilníte se na snídaních a procházka za léčivými prameny může začít. V ceně máte také masáž na 30 minut dle výběru a slevu do Městské plovárny a na wellness.

Hotel v centru lázeňského města

Hotel Krystal *** se nachází v centru lázeňského města Luhačovice a nabízí ubytování v dvoulůžových pokojích s TV, minibarem a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Pokoje jsou laděné do teplých barev. Za příplatek si můžete dopřát i ubytování v apartmá.

Na snídaních formou bufetu si pochutnáte v restauraci.

Hýčkání na masáži a ve wellness

Přímo v hotelu vás čeká moderní wellness zázemí a nabídka masáží. Naložte se do vířivky nebo vyzkoušejte pozitivní účinky finské či parní sauny na vaše tělo i psychickou pohodu. Zarezervovat si můžete i privátní wellness jen pro vás dva.

Mimo hotel se skvěle uvolníte například v Městské plovárně asi 5 minut pěšky od hotelu. V Luhačovicích si vydechnete, pročistíte své tělo a naberete novou energii. Zdejší parky jsou ideální pro klidné procházky za popíjení minerálních pramenů. Vždyť se jedná o prameniště Vincentky!

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dětská postýlka za příplatek 150 Kč/noc.

 • Hotel neposkytuje přistýlky.

Příplatky:

 • Místní poplatek 15 Kč/osoba od 18 do 70 let/noc.

 • Víkendový příplatek 300 Kč/kupón.

 • Velikonoční příplatek (18.4. - 22.4.2019) 500 Kč/kupón. V tomto termínu je pobyt možný minimálně na 4 noci.

 • Příplatek za apartmá 1 000 Kč/2 noci, 1 200 Kč/3 noci, 1 400 Kč/4 noci, 1 600 Kč/5 nocí, 1 800 Kč/6 nocí a 2 000 Kč/7 nocí.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 14:00 do 19:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavlína K.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, s poskytnutými službami i personálem jsme byli velmi spokojeni. Pobyt doporučujeme všem dalším zákazníkům.

Vynikající (Dana D.)

Příjemné prostředí hotelu, který je umístěn v dosahu: nádraží, obchodů. Zakoupili jsme pobyt s masáží dle vlastního výběru. Pan masér byl příjemný a s masáži jsme byli spokojeni (vybrali jsme klasiku). Snídaně byla pestrá, jen pečivo mohlo být ve větší nabídce. Paní na recepci byla příjemná a ochotná, uvítali jsme možnost zanechání kufrů na recepci (před ubytováním). Celkově jsme si pobyt užili!

Vynikající (HANA H.)

Vše bylo OK. Personál ochotný, usměvavá p. recepční. Snídaně dobré, vždy se dalo vybrat. Hotel je u hlavní cesty. Daly se zavřít okna, je tam klimatizace. Blízko na promenádu, prameny na dosah. Přehrada je malinká, procházka asi 3 km okolo. Vezměte rohlíky pro kapry, jsou to maccíčci. Výlet do ZOO Lešná. Zmrzlina malinová v divadelní kavárně nemá chybu. Pizza výborná kousek pod hotelem.

Tipy na výlet

Městská plovárna Luhačovice

Městská plovárna Luhačovice

Městská plovárna Luhačovice poskytuje jedinečnou příležitost celoročního koupání v plaveckém bazénu se čtyřmi dráhami, zážitkovém bazénu s chrliči, tryskami, divokou řekou a dalšími lákadly pro děti i dospělé. Odpočinout si můžete ve vířivce pro 10 osob a přes léto jsou k dispozici i sluneční terasy. Vstup na tři hodiny pro dospělého vyjde zhruba na 150 – 180 Kč.

Luhačovice

Luhačovice

Nejoblíbenější moravské lázně nabízejí spoustu možností trávení volného času od různých sportovních aktivit přes výlety k blízkým památkám až po procházky po kolonádě spojené s popíjením minerálních pramenů a chroustáním lázeňských oplatek. Zajít si můžete i k blízké přehradě, zarybařit si, projet se na šlapadle nebo si užívat krásný vzduch v místních alejích a parcích.

Luhačovické prameny

Luhačovické prameny

Luhačovice jsou prameny doslova poseté a jejich příjemné stopování už pohltilo nejednoho návštěvníka tohoto lázeňského městečka. Pramenů přístupných z kašny je celkem 7 a jsou jimi Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného, Pramen Sv. Josefa, Viola a Nový Jubilejní. Věděli jste však, že se tady vyskytuje deset dalších? Napří. Vincentka 2 nebo Elektra 1 a 2 (vyvěrající poblíž stejnojmenného kulturního domu). Řada z nich se nevyužívá, s některými se ovšem můžete setkat při různých koupelích či inhalacích.