Relaxujte v nejoblíbenějších českých lázních v hotelu Berlin ***. Připravili jsme pro vás balíček s bohatou polopenzí, wellness procedurami, jako je klasická masáž či parafínový zábal, a odpočinkem v solné jeskyni. Užijte si dovolenou plnou pohody.


Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Hana P.)

Pobyt se nám velice líbil. Vše bylo dodrženo, co bylo na kuponu uvedeno. Strava byla dobrá a wellness byl také na dobré úrovni. Personál hotelu velice ochotný.

Vynikající (Jana ?.)

Vše se povedlo, pobyt se nám velice vydařil, personál i kuchyně výborné!!! Akorát se nám nelíbilo, že jsme zvolili pouze třídenní pobyt, ale to je náš problém, snad příště....Děkujeme!

Skvělé (ing.František K.)

Prostředí hotelu hezké. Se službami jsme byli spokojeni. Personál hotelu ochotný a vstřícný. Pro cyklisty cyklostezky v Českém Lese. Zpívající fontána v Mariánských Lázních.

Vynikající (Zuzana K.)

Pobyt se nám moc líbil, personál byl velmi milý a příjemný, jídlo nám moc chutnalo. Pokoj byl čistý a útulný. Solná jeskyně byla příjemným zpestřením. Celkové jsme byli velmi spokojeni.

Vynikající (Světlana R.)

10* Byli jsme velmi spokojení .......

Skvělé (Mirka ?.)

Čistota v hotelu perfektní, personál milý a ochotný, jen ve stravě nám chybělo více cerstveho ovoce a zeleniny.

Vynikající (Růžena H.)

Velmi spokojeni. Vše odpovídalo popisu, personál ochotný a vstřícný. Pokoje čisté, strava dobrá. Lokalita klidná. Hotel má dobrou polohu, protože tak projdete celé Mariánské lázně.

Skvělé (Pavla K.)

S pobytem jsme byly spokojeny, i když hotel byl dál od centra města. Určitě výhodou bylo nedaleké vlakové nádraží. Autobusové spojení od hotelu bylo výborné.

Skvělé (Anna L.)

Na 3*** hotel bylo vše v pořádku. Personál velmi slušný a ochotný, strava dobrá v dostatečném množství. Wellness OK. Doporučujeme.

Vynikající (Jiří P.)

Pobyt v hotelu byl v souladu s prezentací nabídky. Perzonál hotelu byl velmi ochotný, slušný a milý. Nabízená jídla byla chutná a v dostatečném množství a kvalitě.