Užijte si Prahu v historické budově bývalého královského soudu v Royal Court Hotelu ****, který leží v parádní lokalitě kousek od centra - na Václavské náměstí dojdete za 15 minut. V ceně je bohatá snídaně, na níž si musí pochutnat každý. Těšte se také na láhev sektu. Za příplatek relaxujte v nádherném wellness v orientálním stylu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana Nesvadbová N.)

Velmi příjemný, ochotný a milý personál, hotel super, čisto, vše fungovalo. Snídaně bohatá, výběr všeho co si člověk po ránu vzpomene. Děkujeme, jsme nadšeni.

Vynikající (Renáta M.)

Prostredie hotela sa mi veľmi páčilo, všetko čo bolo na kupóne sme dostali. Aj strava bola výborná. Som spokojná aj s personálom hotela.

Vynikající (Blanka M.)

Ubytování super, čistota a útulno. Personál příjemný, milý. Snídaně dostačující, bez problémů, jedním slovem super :)

Vynikající (Filip M.)

Stále usmiaty personál a veľmi ochotní. Jednu noc sme mali byt ubytovaní v apartmáne, ale na našu žiadosť nás nechali na našej izbe. Raňajky boli neskutočne pestré a každý deň niečo na nich obmenili. Tešíme sa, až sa znova vrátime.

Vynikající (Denisa V.)

Prostredie hotela krásne, kúsok od centra, milí a ústretoví personál, mali sme babskú jazdu. O rok určite sa sem vrátime, maximálna spokojnosť, doporučujem.

Vynikající (Olga K.)

Obdrželi jsme vše. Personál velmi vstřícný a příjemný. Hodnotím výborné snídaně a čistotu. Rádi se tam opět vydáme.

Vynikající (Veronika U.)

Hotel bol veľmi pekný moderne vybavený, čistý a útulný. Na ranajky bol pestrý výber jedla. Využili sme aj hotelový wellness. Personál bol príjemný a ochotný.

Vynikající (Tereza T.)

Hotel odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Byli jsme velice spokojeni s kvalitou personálu, který byl ochotný a usměvavý. Snídaně byly skvělé, wellness jsme nevyužili. Doporučujeme nedaleké bistro Mr. Bahn-Mi pro milovníky vietnamské a asijské kuchyně :). Pobyt byl skvělý a rádi se do hotelu zase někdy vrátíme.

Vynikající (Ludmila ?.)

Všechno super. Krásné ubytování, dobré snídaně, blízko do centra. Jen bych vytkla, že nejdou v TV české programy.

Skvělé (Ivana B.)

Hotel se nám líbil, pokoj byl čistý, útulný a příjemně zařízený. Personál laskavý, ochotný, vstřícný. Snídaně naprosto dostačující a chutná. Měli jsme nějaké problémy, ale myslím si, že personál neměl moc možnost to ovlivnit.