• Neomezený vstup do bazénu

 • Polopenze po celou dobu

 • Hodina bowlingu v ceně

 • 20% sleva na služby hotelu

 • Památka UNESCO Telč

Vydejte se do hotelu Šiškův mlýn **** nedaleko Telče a zažijte jedinečný oddechový pobyt v oblasti plné kulturního dědictví UNESCO a mnoha historických památek. Čeká vás skvělé jídlo formou polopenze, pohodlné pokoje a další lákadla jako bowling a neomezený vstup do bazénu!

Odpočinek v místě s jedinečnou atmosférou

Stylový Hotel Šiškův mlýn **** pouhé 3 km od historické Telče je tím pravým místem pro dovolenou plnou pohody i zajímavých zážitků.

Srdce areálu Šiškova mlýna tvoří atrium - barokní mlýn a tři původně hospodářské objekty, které patří ke kulturním památkám České republiky. Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji, který má své vlastní sociální zařízení, rustikální nábytek, TV, minibar a WiFi.

Bohaté snídaně se podávají od 8:00 do 10:00 hodin v restauraci, večeře pak od 19:00 do 21:00 hodin. Místní kuchařský tým dbá na kvalitu jídel připravovaných z místních surovin. Od 15:00 do 19:00 a od 21:00 do 23:00 hodin je vám k dispozici bowlingový bar.

Dopřát si můžete wellness služby hotelu včetně krytého bazénu, nebo třeba mnoha typů masáží od zkušených profesionálů. Poblíž hotelu naleznete tenisové kurty, osmnáctijamkové golfové hřiště a mnoho dalšího.

Dodatečné info

Děti:

 • Pobyt s dětmi je nutné řešit telefonicky před zakoupením kupónu (ne všechny pokoje na hotelu umožňují umístění přistýlky).

Příplatky:

 • Místní poplatek 15 Kč/osoba/noc.

 • Bowling 100 Kč/hodina (po 20% slevě).

 • Tenisový kurt 120 Kč/hodina (po 20% slevě).

 • Sauna 360 Kč/hodina se zapůjčením osušek a prostěradel (po 20% slevě).

 • Masáže 600 Kč/hodina (po 20% slevě) - nutno objednat při rezervaci pobytu.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:30 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lenka N.)

Určitě doporučujeme, se vším jsme byli maximálně spokojeni. Pobyt odpovídal popisu a převýšil naše očekávání. Všude bylo krásně čisto, teplo, bazén na 1*, jídlo výborné, personál milý, ochotný, příjemný. Prostředí hotelu i jeho okolí moc pěkné. Není co vytknout. Za nás celkové hodnocení na výbornou.

Skvělé (Ludmila M.)

Hotel neodpovídá 4*. Nejvíce nám vadilo osvětlení pokoje /jen lampičky/, pokoj je tudíž tmavý. Povlečení se svlékalo jak z polštáře tak z deky /nebylo žádné zapínání/. Co bylo na kuponu jsme obdrželi. Personál hotelu není možné hodnotit, neboť recepční, kuchařka atd. byla jedna a ta samá osoba, nikdo jiný v celém areálu nebyl. Byla to mladá slečna, kterou musíme pochválit, neboť to sama vše zvládla.

Skvělé (Jan Trestr T.)

Prostředí a vybavení bylo super. Strava byla chutná, jen mohly být větší porce a větší výběr. Personál byl ochotný, obsluha dobrá.

Tipy na výlet

Telč

Telč

Kde jinde strávit nezapomenutelné chvíle, než ve městě pohádek, které vás okouzlí svým renesančním centrem a zámkem s přilehlým zámeckým parkem? Vychutnejte si procházku městem, které okouzlilo i celou řadu filmařů i umělců v čele s malířem Janem Zrzavým. Zejména rodiny s dětmi si pak užijí prohlídku Telčského domu, kde lze nahlédnout do světa legend, skřítků a historických příběhů. V Telči a jejím okolí vás pak ale zajímavostí čeká mnohem víc.

Svatojakubská vyhlídková věž

Svatojakubská vyhlídková věž

V Telči navštivte také další dominantu města - vyhlídkovou věž, která stojí u kostela sv. Jakuba. V sezóně je přístupná veřejnosti a její celková výška dosahuje 53 m. Vyhlídkový ochoz se nachází 33 m nad zemí a vede na něho celkem 162 schodů. Z ochozu se otevírá jedinečný Pohled na celé město a široké okolí.

Ve věži jsou umístěny dva historické zvony zvané Jakub a Marie, které pocházejí z přelomu 16. a 17. století.

Náměstí Zachariáše z Hradce v Telči

Náměstí Zachariáše z Hradce v Telči

Při procházce historickým centrem, které bylo v roce 1992 zapsáno na seznam UNESCO, se snadno dokážete přenést o pár staletí zpět, kdy úzkými uličkami jezdily místo aut kočáry.

Překrásné náměstí Zachariáše z Hradce lemuje jedinečný soubor gotických a renesančních měšťanských domů s podloubími a renesančními, barokními a klasicistními zdobenými štíty.

Na náměstí se kromě restaurací, cukráren a obchůdků nachází i dvě překrásné kašny.