Vydejte se do hotelu Šiškův mlýn **** nedaleko Telče a zažijte jedinečný oddechový pobyt v oblasti plné kulturního dědictví UNESCO a mnoha historických památek. Čeká vás skvělé jídlo formou polopenze, pohodlné pokoje a další lákadla jako bowling a neomezený vstup do bazénu!

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena K.)

Prostředí hotelu velmi hezké, okolí nádherné. Poskytované služby skvělé, strava výborná. Personál hotelu milý a vstřícný.

Skvělé (Marie N.)

Pobyt se nám líbil, vše bylo v pořádku, strava výborná, ubytování také, jen pokoj byl malý a tmavý. Personál ochotný, vstřícný a příjemný. Okolí hotelu a celkový dojem dobrý, příroda kolem a blízká Telč nemělo chybu. Doporučujeme, hlavně v letních měsících musí být krásně.

Skvělé (František D.)

Prostředí hotelu nádherné. Pobyt odpovídá popisu, je ještě lepší. Vše jsme obdrželi, co bylo na kuponu uvedeno. Se službami jsme byli spokojeni, možná večeře by mohla být bohatší. Bazén nádherný, ale je třeba více větrat, dost nás při koupání pálili oči a s kým jsme hovořili, tak všem. Je to škoda, bazén je velký a krásně teplý, ale museli jsme ho brzy opustit kvůli štípaní očí. Personál velmi ochotný. Tip na výlet: Telč, zámek v Telči, technické muzeum v Telči, Slavonice, karmelitánský klášter, hrad Landštejn a okolní úchvatné dědinky s rybníčky.

Skvělé (Ludmila M.)

Hotel neodpovídá 4*. Nejvíce nám vadilo osvětlení pokoje /jen lampičky/, pokoj je tudíž tmavý. Povlečení se svlékalo jak z polštáře tak z deky /nebylo žádné zapínání/. Co bylo na kuponu jsme obdrželi. Personál hotelu není možné hodnotit, neboť recepční, kuchařka atd. byla jedna a ta samá osoba, nikdo jiný v celém areálu nebyl. Byla to mladá slečna, kterou musíme pochválit, neboť to sama vše zvládla.

Skvělé (Jan Trestr T.)

Prostředí a vybavení bylo super. Strava byla chutná, jen mohly být větší porce a větší výběr. Personál byl ochotný, obsluha dobrá.

Skvělé (Zuzana S.)

Prostředí bylo příjemné, čisté a klidné. Strava dobrá, večeře mohly být větší a postele jsou poměrně tvrdé.

Vynikající (Lenka N.)

Určitě doporučujeme, se vším jsme byli maximálně spokojeni. Pobyt odpovídal popisu a převýšil naše očekávání. Všude bylo krásně čisto, teplo, bazén na 1*, jídlo výborné, personál milý, ochotný, příjemný. Prostředí hotelu i jeho okolí moc pěkné. Není co vytknout. Za nás celkové hodnocení na výbornou.

Skvělé (Jaroslava P.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, pobyt odpovídal popisu, personál vyhovující, recepční - to bylo slabší. Jediné velké minus byly vrzající postele. V okolí stojí za to strávit celý den v blízkém městě Telč, též hrad Roštejn nás mile překvapil.

Vynikající (Kristýna M.)

Moc, moc jsme byli spokojení. Doporučuji všem! Super bazén, čisto, teplo. Jídlo bylo fajn. Personál byl příjemný, se vším nám vyhověl a s úsměvem na tváři! :-) Bowling jako třešnička na dort :-) Určitě navštívíme znovu.

Skvělé (Eva H.)

Prostředí hotelu je nádherné, odpovídající popisu. Strava běžná, vždy jsme si vybrali a bylo to chutné. Personál velmi příjemný a milý.