Vyrazte do Mariánských Lázní na luxusní pobyt a nechte za sebou každodenní starosti. V ceně máte vynikající polopenze, ale především zkrášlující a ozdravné procedury jako zábaly, podvodní masáže, vířivku nebo i vstup do bazénu a trénink golfu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Klára ?.)

Vše bylo v pořádku. Určitě bych se sem zase vrátila. Služby i personál nad očekávání.

Vynikající (Romana K.)

Hotel je velice pěkný, vkusný. S veškerými službami jsme byli spokojení. Personál byl milý, ochotný.

Skvělé (Veronika H.)

Prostředí super, líbilo se nám. Procedury taky moc fajn a personál ochotný. Nějaké nedostatky jsme také našly, ale celkově jsme byly spokojené. Děkujeme.

Vynikající (Josef H.)

Prostředí hotelu je velmi příjemné. Všechny služby byly poskytnuty na velmi dobré úrovni. Personál ochotný, vstřícný.

Vynikající (David H.)

Luxus v luxusu. Krásné prostředí i okolí, všichni v hotelu úžasní a milí, jídlo super :)

Vynikající (Štefan H.)

Prostředí hotelu velice příjemné, pobyt odpovídal popisu a wellness předčil má očekávání, strava perfektní. Budu na to velice rád a dlouho vzpomínat. Personál absolutně profesionální a perfektní.

Vynikající (Ilona N.)

Vzhledem k tomu, že jsme v tomto hotelu byli v tuto dobu již po třetí, tak to svědčí o tom, že jsme se službami spokojeni. Rádi si pobyt opět zopakujeme.

Vynikající (Iveta Novotná N.)

Prostředí hotelu krásné, odpovídalo popisu. Strava byla ucházející, málo kreativní, spíše průměrná. Wellness dostačující. Personál hotelu vstřícný, příjemný, milý. V zimě lyže nebo běžky, v létě dobré boty, je tu krásná příroda.

Vynikající (Marek V.)

Náš 5-ti denní pobyt v hotelu Morris naplnil naše veškerá očekávání. Veškeré wellness procedury z kuponu byly dodrženy a byly úžasné. Nejvíce bych vyzdvihl velmi milý a ochotný personál, vynikající kuchyni. Prostředí hotelu je velmi útulné a pro wellness pobyt ideální. Jedná se o klidnou lokalitu s pokoji orientovanými do přilehlých parků. Možností kam v okolí vycestovat je nespočet. Mohu doporučit: park Bohemium, Bečov nad Teplou, Klášter Teplá, Kládské rašeliny, rozhlednu Krásno a samozřejmě samotné Mariánské lázně. Pobyt doporučuji všem, kteří o něm uvažují a určitě se příští rok opět vrátíme.

Vynikající (Jana K.)

Na Morris jsem jela letos podruhé a opět nebylo co vyčíst, vše naprosto profesionální, strava vynikající, prostředí luxusní, personál vlídný. V okolní lze doporučit Boheminium, Kladskou a Slavkovský les, pravoslavný kostel St. Vladimíra, Jantarovou komnatu a samozřejmě všechny prameny na původních místech :-) .