• Neomezený vstup do wellness

 • Bazén, sauna, parní lázeň

 • Vynikající polopenze

 • Animační programy pro děti

 • Dítě do 17,9 let ubytování zdarma

Nechte se hýčkat v přepychovém hotelu s vlastním wellness (bazén, sauna, parní lázeň) s ajurvédským centrem. Vychutnejte si skvělou polopenzi a užijte si nadstandardní ubytování v pokoji Komfort či Family. Na dosah budete mít Znojmo plné památek i obchodní centrum Freeport.

Dopřejte si luxus v krásném 4* hotelu

Nově postavený mezinárodní Hotel Savannah **** leží jen malý kousek od středověkého města Znojma. Těšte se na skutečně luxusní zážitek! Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích typu Komfort, které jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou, telefonem, LCD televizí, minibarem a trezorem. K dispozici jsou i další pokoje, třeba Family pro rodiny s dětmi.

Těšte se na bohaté bufety v restauraci s delikátní a vytříbenou kuchyní a večer pak na servírované tříchodové večeře nebo v případě většího počtu lidí (nad 30) večeře formou bufetu. Hostům je také k dispozici hotelový lobby bar.

Krytý bazén, sauna nebo třeba parní lázeň

Skvělý odpočinek zažijete v parní lázni nebo v klasické finské sauně. Nejmenší děti se vyřádí v brouzdališti a pro nadšené plavce tu je 22 metrů dlouhý plavecký bazén.

To však stále není vše, co špičkové wellness centrum Hotelu Savannah **** nabízí. Poznat zde můžete také unikátní kouzlo Ajurvédy od českých odborníků vyškolených srílanským léčitelem. Za poplatek si zde můžete dopřát různé léčebné procedury. Ajurvéda je druh alternativní medicíny původem z Indie.

Wellness centrum je otevřeno denně od 7:00 do 21:45. Krytý plavecký bazén a sauna jsou v provozu od 10:00. Ajurvédské centrum má pak vlastní otevírací dobu a má otevřeno od úterý do neděle.

Dodatečné info

Děti:

 • Pokoj Komfort:

 • Dítě do 4,9 let zdarma bez nároku na lůžko včetně polopenze.

 • Dítě do 17,9 let zdarma (v pokoji s rodiči) a s 50% slevou na dětské menu.

 • Pokoj Family:

 • Dítě do 11,9 let zdarma bez nároku na lůžko včetně polopenze.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 500 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření povoleno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milena Z.)

Prostředí hotelu je velmi pěkné. Všude čisto a příjemně. Strava výtečná, všeho dostatek, moc milá a příjemná obsluha. Wellness na velmi dobré úrovni, v parných dnech je výhodou, že je možné pobývat a relaxovat i na vzduchu na terase, kam je možné vstoupit přímo od bazénu. To z fotek není vidět a příjemně mě tato skutečnost překvapila. Využili jsme s dcerou i volné vstupenky na prohlídku Znojemského podzemí, můžu všem doporučit. Základní trasa prohlídky je ideální jak časově (cca 1 hodina), tak svojí náročností. Doporučuji se raději dopředu (cca 2-3 hodiny) telefonicky objednat, bývá plno. Nakonec jsme po velkých nákupech ve Free-portu Hatě využily i slevové kupony, které byly součástí balíčku. Moc jsme si s dcerou 3 dny užily.

Vynikající (Kateřina D.)

Pobyt se nám velice líbil. Personál hotelu je velmi vstřícný, na všem se dalo bez problémů domluvit. Prostředí hotelu je pěkné a udržované. Strava byla zajištěna formou bufetu - snídaně i večeře. Výběr byl velký. Jedinou výtku mám k nápojům, které se museli u večeře platit. Nebyla k dispozici ani čistá voda ve džbánku nebo něco podobného. Wellness super - vířivka krásná, masáže bezvadné a profesionální. Úžasně jsme si s manželem odpočinuli a zvažujeme, že návštěvu brzy zopakujeme.

Vynikající (Jana L.)

Právě jsme se vrátily, nádherný hotel, služby, vynikající jídlo všem doporučuji.

Tipy na výlet

Znojmo

Znojmo

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Znojemské podzemí

Znojemské podzemí

Systém podzemních chodeb a sklepů pod Znojmem, který je dlouhý téměř 27 km a má až 4 patra, vznikl na přelomu 14. a 15. století jako prostor pro hospodářské účely. Později hrál svou roli i v důmyslné obraně města. V dnešní době slouží především jako turistická atrakce pro všechny milovníky historie, architektury a netradičních zážitků.

Kostel sv. Mikuláše

Kostel sv. Mikuláše

Znojmo je krásné historické město, jednou ze zdejších památek je kostel sv. Mikuláše z 11. století. Po poškození ve 14. století byl kostel zrekonstruován, na druhé výstavbě se podílela také slavná rodina Parléřů, zodpovědná za mnoho památek na našem území. Z vnitřní výzdoby vyniká zvláště barokní kazatelna v podobě zeměkoule. Pokud se tedy zajímáte i historii či architekturu, neměli byste si tento kostel nechat ujít.