• Vstup do krytého bazénu

 • Polopenze po celou dobu

 • Vstup na zámek Nový Jičín

 • Sleva do muzea na zámku

 • Hřiště a aktivity v okolí

Ubytujte se v klidném, domácím prostředí zrekonstruovaného hotelu v rekreační části Nového Jičína. Čeká vás kulturní zážitek v podobě návštěvy zámku a muzea, chladnými vás nenechají ani možnosti výletů po okolí. Pohyb navíc si dopřejete díky volnému vstupu do krytého bazénu.

Hotel obklopený zahradou pro celou rodinu

Hotel Na Skalkách leží v CHKO Beskydy 15 minut od Nového Jičína. Pokoje jsou zařízené starožitným nábytkem, TV a vlastní koupelnou. Na pokoje je možné umístit přistýlku pro děti. Vzít s sebou můžete i své domácí mazlíčky, hotel nevyžaduje příplatek, dovolenou si tak užije celá rodina pohromadě.

Součástí areálu je restaurace zaměřená na tradiční českou kuchyni. Jídla se připravují z kvalitních surovin, jako je domácí sádlo, olivový olej či máslo.

Hotel Na Skalkách stojí uprostřed velké zahrady, kde hosté můžou využívat gril, multifunkční tenisové a volejbalové hřiště nebo minigolf. Pro nejmenší návštěvníky je tu dětské hřiště.

Vyžití v okolní přírodě

Bezprostřední okolí hotelu láká k aktivnímu odpočinku, najdete tu Lesopark, kamenné divadlo v přírodě nebo Fitness a Palackého vlastivědnou naučnou stezku.

Jen 2 km od hotelu leží jezero Čerťák a pod dalších 2 km se dostanete ke zřícenině hradu Starý Jičín.

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Děti od 3 let a další osoba na přistýlce 400 Kč/noc včetně polopenze (nutné hlásit předem).

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

 • Domácí mazlíček povolen

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ivana G.)

Prostředí útulné, vše co bylo v kupónu jsme dostali, vzhledem k letní sezóně bylo hodně rušno.

Skvělé (Jana K.)

Byli jsme moc spokojeni, personál bezva, jídlo bylo nad naše očekávání, moc jsme si pochutnali, hotýlek příjemný, krajina krásná, děkujeme.

Vynikající (Ludmila B.)

V hotelu se nám líbilo, personál ochotný a krásné prostředí. V okolí jsme udělali dost výletů.

Tipy na výlet

Zřícenina hradu Starý Jičín

Zřícenina hradu Starý Jičín

Jen kousek od obce Starý Jičín stojí majestátní zřícenina kdysi velkolepého hradu postaveného na počátku 13. století. Od konce 18. století stavba bohužel chátrala až do 90. let minulého století, kdy byla zrekonstruována zdejší věž a zřícenina se stala zajímavou kulturní památkou. Pod hradem najdete tři bezplatná parkoviště, nahoru se vydejte pěšky a užijte si úžasný rozhled. Každoročně se tu můžete zúčastnit i kulturních akcí jako jsou srazy sokolníků, dobývání hradu nebo Burčák fest.

Technické muzeum Tatra

Technické muzeum Tatra

Rádi se obdivujete automobilovým veteránům a fandíte české Tatře? Zavítejte do Kopřivnice na výstavu, která mapuje historii fenomenální automobilky a může se pochlubit sbírkou šedesáti osobních a nákladních automobilů různých historických etap a dalšími modely, designerskými návrhy nebo dobovými fotografiemi. Děti si výstavu ještě více užijí díky pracovnímu sešitu Dráček Tatrováček.

Valašsko

Valašsko

Málokterá oblast je tak dobře známá pro své tradice, folklór a bohatý kulturní život, jako Valašsko na východě Moravy. Ať už vás zajímá lidová architektura, krásná příroda, hrady, zámky a muzea nebo chcete prostě zažít valašskou atmosféru, míst k navštívení naleznete nespočet. Vrcholky Beskyd stojí nad jednou z kulturně nejpestřejších oblastí naší republiky.