Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Radka P.)

Pobyt byl velice pěkný. Prostředí hotelu čisté a příjemné. Personál byl velice ochotný a vstřícný. Navštívili jsme hotel už po druhé a celkově jsme byli opět spokojeni. Wellness v budově hotelu nemá chybu a můžeme jen vřele doporučit.

Skvělé (Petr S.)

Obsluha příjemná, jídlo výborné, ubytování trošku starší, ale příjemné a čisté. Jen wellness není tak úplně wellness, ale spíše vířivka se saunou. Ale celkově jsme byli spokojení a dovolenou si užili.

Skvělé (Věra S.)

Wellness je velice skromné (malá vířivka s příliš teplou vodou), strava dobrá, k personálu nemám připomínky.

Skvělé (Jitka P.)

S ubytováním i polopenzí jsme byli spokojeni. Personál byl milý. Wellness byl pěkný, ale na kapacitu hotelu se nám zdál malý, ten, kdo kupuje pobyt hlavně kvůli wellness by mohl být zklamaný. Zvážila bych i přikoupení all inclusive pití, nabídka je oproti standardnímu nápojovému lístku omezená, např. pivo jen desítka, pokud byste chtěli Plzeň, musíte si ji zaplatit nad rámec all inclusive, káva se také platí zvlášť, džus z nabídky all inclusive jen pomerančový atd.

Vynikající (Petra R.)

Prostředí hotelu bylo v pořádku, všude naprosto čisto. Vše odpovídalo službám uvedeným na poukazu, strava výborná, wellness ve formě vířivky a parní sauny byla dostačující. Co se personálu týče, tak naprostá spokojenost, všichni milí a vstřícní.

Skvělé (Eva K.)

Všechno bylo v naprostém pořádku. Personál byl velice ochotný. Jediné co bych trochu vytkla je Wellness a uspořádání stolů v restauraci. Wellness je kapacitně malý, proto bych zavedla rezervaci na určité hodiny a zamezila tak přeplnění tohoto místa aby člověk mohl skutečně relaxovat. A zároveň bych pořešila jinak rozmístění stolů v restauraci, protože některé stoly byly tak blízko sebe, že nebylo možné sedět u sousedících stolů zády k sobě, protože tam na to zkrátka nebylo dost místa. Jinak s jídlem a úrovní pokoje jsme byli spokojení.

Vynikající (Zdenka L.)

Krásný, čistý hotel, milý a ochotný personál a spousta jídla. Vše odpovídalo popisu. Spousta atraktivních míst v blízkosti hotelu i pro rodiny s dětmi, které nelze za třídenní pobyt stihnout. Všem moc doporučuji!

Skvělé (Václav T.)

Penzion se nachází na pěkném místě, přímo v centru města, s pěkným výhledem na skokanské můstky. Byli jsme spokojeni s ubytováním i stravou. V ceně pobytu byl neomezený vstup do wellness, který jsme ale nemohli využít, protože vyhrazený čas je poněkud nepraktický pro návštěvníky - turisty. Uvítali bychom možnost návštěvy wellness v pozdějších hodinách. Takto jsme vlastně platili za něco, co jsme nemohli uplatnit.

Vynikající (Martina P.)

Vše proběhlo v pořádku. Pobyt podle popisu odpovídal, s hotelem - službami i personálem jsme byli spokojeni.

Skvělé (Radek V.)

Jídlo - výborné. Personál - výborný. Prostředí - pěkné. Organizace v hotelu - uspokojivá. Wellness - malý, podcenili jsme sami.