Dovolená v hotelu s vlastní pláží i bazénem

Bohaté možnosti vyžití

V hotelu najdete fitness centrum a saunu. Zahrát si můžete kulečník či stolní tenis. Během letních měsíců pak určitě oceníte i bazén, do kterého máte neomezený vstup. Pro malé návštěvníky je tu zahrada s houpačkou, trampolínou a pískovištěm.

Lipenské jezero, cyklistika i turistika

Pouhých 300 m od hotelu se nachází hotelová pláž, na které si můžete skvěle zarelaxovat. Lipenská přehrada je ideální destinací pro všechny milovníky koupání či vodních sportů. Kromě plavání se vydovádějte na kánoích nebo zkuste windsurfing či kiteboarding.

V okolí jsou značené turistické i cyklistické trasy. Za vidění určitě stojí hrad Rožmberk nebo novogotický pohádkový zámek Hluboká nad Vltavou. Pokud toužíte po něčem akčnějším, zkuste paintball v areálu Adventure Park.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Josef N.)

Prostředí pěkné, odpovídalo popisu, strava výborná pouze chybělo u snídaně ovoce, personál příjemný. Doporučuji výlet do Českého Krumlova - nádhera.

Vynikající (Marta J.)

Prostředí hotelu velmi hezké, klidné. popis hotelu odpovídal skutečnosti. Strava dobrá, každý si mohl vybrat podle sebe. Wellness jsme nevyužili. Personál hotelu mladý a velmi příjemný. Uskutečnili jsme velmi hezký cyklovýlet od hotelu přes Rakousko a zpět krásnou přírodou. Výlet sice náročný /70 km/, ale krásný. Byli jsme na Stezce v korunách stromů v Lipně a na hradu Rožumberk. Na zpáteční cestě jsme navštívili nádherný zámek a město Český Krumlov. Neskutečný zážitek. Byla to krásná dovolená a přálo nám i počasí.

Skvělé (Klára F.)

Prostředí hotelu je zastaralé, ale vše je perfektně čisté. Jediné mínus je za postele - na našem pokoji byly staré a proležené. Bohužel v době našeho pobytu nebyl funkční bazén. Strava byla průměrná. Ceny nápojů přijatelné. Personál příjemný.

Vynikající (Milan K.)

Byly jsme velmi spokojení, jednání majitelů super veliká ochota a jídlo skvělé. Jedeme tam znovu .

Skvělé (Alena R.)

S prostředím hotelu a jeho okolí jsme byli velmi spokojeni. Snídaně bohaté, výběr dobrý. Jen kávy málo a byla také slabá. Večeře právě postačující. Personál velmi ochotný, jednání příjemné. Rádi se vrátíme.

Vynikající (Bohuslav ?.)

S pobytem jsme byli naorosto spokjeni,strvování bylo na dobré ůrovni,ůplné dokonalosti chyběla voda v bazénu,jelikož bylo abnormálně suché léto a všude v této lokalitě je nedostatek vody ve studních

Skvělé (Eva H.)

Hotel čistý, odpovídal popisu. Velmi pěkný je venkovní bazén. Na pokoji mi vadily péřové deky. Noci byly teplé a pod nimi se nadalo spát. Jídlo bylo chutné, trochu mně chybělo ovoce. Byli jsme na 4 noci, za tuto dobu jsme dostali kousek melounu a k poslední snídani bylo k dispozici jablko. Personál byl příjemný.

Skvělé (Vendula ?.)

Hotel a prostředí hotelu skvělé. Strava moc dobrá, při každé večeři jsme obdrželi dezert. Obsluha pouze na baru, trošku mínusek, ale jinak milá.

Vynikající (Martina H.)

Zakoupený pobyt dovoléné odpovídal nabídce nabízené na Slevoking.cz. + vstřícnost personálu, strava, ubytování + komunikace, rychlost vyřízení - málo čerstvého ovoce a zeleniny

Skvělé (Jaroslav M.)

Spokojenost byla se standardním ubytováním a polopenzí na solidní úrovni, ochota personálu dobrá.