V rámci pobytu vás toho ale čeká mnohem více. Relaxovat můžete i v hotelové infrasauně, finské sauně nebo na relaxačním vibračním lehátku. Nejen ženy pak ocení parafínový zábal na ruce, který zjemňuje pokožku a díky teplu uvolňuje také klouby a svaly.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Radomíra Solnařová S.)

Hotel velice pěkný a útulný. Strava byla velice chutná, ale pro muže byly malé porce (svíčková omáčka výborná, ale k tomu jen 4 knedlíky). Wellness podle nabídky. Personál příjemný.

Skvělé (Zdeňka K.)

Prostředí hotelu bylo velmi hezké, všude bylo čisto a útolno. Velmi kladně hodnotím stravu a obsluhu v restauraci. Pan číšník byl opravdu profesionál a přitom velmi milý a přátelský. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Využili jsme též parkování v hotelové garáži - vše bez problémů. Jedinou malou chybičkou byla málo vytopená sauna. 55°C je na saunu opravdu málo. Při druhé návštěvě sauny již bylo vše v pořádku.

Skvělé (Vladimíra D.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné. Vše, co bylo nabídnuto na kupónu, jsme obdrželi. Strava dobrá a wellness také. Personál hotelu velmi příjemný. Výlety se daly podnikat v blízkém okolí. Doporučuji všem.

Vynikající (Ludmila V.)

Byli jsme spokojeni, hotel pěkný, ale okolí nic moc. Možná zasněžené nebo kvetoucí okolí by působilo lákavěji.

Skvělé (Vladimír .)

Ubytování bylo standardní, snad by mohly být kvalitnější matrace, vybavení starší, účelné. Vše co bylo dáno kupónem jsme obdrželi, neškodilo by zlepšil organizování bazénu, sauny a parkování, byly v tom zmatky, obsluha v pohodě, strava na úrovni. Doporučují Zoo Dvůr Králové, stezku korunami stromů u Janských lázní.

Skvělé (Jana S.)

Obdrželi jsme vše, co bylo v balíčku. Na snídaních starší pečivo. Večeře průměr. Bazén a masáže výborné. Jen nefungoval protiproud.

Vynikající (Milada .)

Vše bylo tak jak bylo napsáno. Personál milý, okolí hotelu šílené ale hřbitov krásný. Snídaně velmi slušné, velký výběr všeho možného. Večeře výběr ze tří jídel, slabší obyčejné ale jíst se to dalo.

Vynikající (Kateřina J.)

Naprosto vše bylo v pořádku. Vše co bylo slíbeno, bylo splněno. Co se týče jídla, to bylo naprosto skvělé a luxusní.

Vynikající (Jitka Hruštičková H.)

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kupónu. Se službami jsme byli velmi spokojeni také s bezlepkovou stravou mi bylo vyhověno. Milá paní majitelka, příjemný personál. Tento hotel vřele doporučuji kdo má rád klid a příjemné rodinné prostředí.

Skvělé (Martin K.)

Personál byl perfektní, jídlo bylo dobré, bazén byl příliš studený nedalo se v něm vydržet víc jak deset minut.