Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Petr ?.)

Pobyt se nám velice líbil, ubytování, služby na výbornou. Snídaně vynikající, servírované večeře trošku horší, ale hlady jsme netrpěli. Nadšeni jsme byli z neomezené možnosti bazénu s vířivkami i saunou, ale i hodina badmintonu v hale byla výborný nápad. Personál byl velice milý a ochotný. Horší bylo připojení wifi, ale krásné okolí hotelu to vynahradilo. Určitě chceme jet znovu někdy v budoucnu.

Vynikající (Luděk M.)

Hezké prostředí, vše domluvené jsme obdrželi, se službami, stravou i personálem jsme byli spokojeni. Tip - návštěva kostela.

Vynikající (Miroslava B.)

Pobyt v hotelu Belaria Resort v Hradci nad Moravicí splnil všechna naše očekávání na 100%. Celá skupina, kteří jsme tento pobyt absolvovali, jsme byli velice spokojeni. Služby hotelu, ochotný a velmi milý personál, velice chutná strava a všechny výhody wellness pobytu byly nad míru opravdu luxusní. Naši spokojenost a tento pobyt budeme prezentovat pro další zájemce. Za celou skupinu velice děkujem!

Vynikající (Anežka S.)

Pěkný hotel s kvalitními službami a dobrým jídlem. Pěkné klidné okolí kolem hotelu. Zda pohodu u bazénu, nebo výlet do okolí záleží už na zákazníkovi.

Vynikající (Klára S.)

Hotel je moc hezký v krásném prostředí, z poukazu jsme obdrželi vše. Jediným menším mínuskem by bylo wellness, kde nefungovaly všechny vířivky. Od wellnessu jsem očekávala více, mohl by být i větší a více typů sauny, ale není to důvod být naštvaný. Co se týče personálu hotelu, všichni byli milí, vstřícní a ochotní.

Vynikající (Dagmar P.)

Celý pobyt jsme si náramně užili. Vše bylo podle popisu. Personál velmi příjemný. Wellness supr - mile překvapení jsme byli z příjemně teplé vody v bazénu. Žádná ledárna. Moc příjemné právě i pro děti. Prostředí hotelu čisté, krásně upravené, vkusné. I výzdoba hotelu - pěkné grafiky. Jídlo vynikající. Cítili jsme se moc dobře. Je kam se projít v okolí. Dobrá dostupnost.

Skvělé (Marie H.)

Prostředí hotelu velmi pěkné, vkusné obrazy na stěnách. Strava chutná, wellness v pohodě. Personál velmi slušný. Děkujeme, rádi zase přijedeme.

Skvělé (Veronika P.)

Hotel odpovídal popisu. Strava jednodušší pravděpodobně kvůli malé obsazenosti hotelu. Personál hotelu velmi vstřícný. Wellness nové, bazén chladnější, vhodný na plavání. V provozu pouze jedna vířivka, ale vzhledem k obsazenosti to bylo dostačující.

Skvělé (Pavla K.)

Dobrý den, ano - byly jsme s kamarádkou moc spokojeny, jelikož ať jsme se personálu zeptali na cokoliv, tak nám ochotně vždy hned odpověděl a řekl vše podstatné. Prostředí je tam moc příjemné a klidné. Wellness jsme si parádně užily a myslíme si - alespoň pro naše oči - že s daným ubytováním si na daném resortu dali hodně práce a je to krásné moderní prostředí. Co se dá ale zlepšit do budoucna: - mít všechny funkční výřivky - na snídaně mít trochu tepleji - po první snídani jsme věděly, že je tam chladněji, tak jsme se oblékaly více - celé 4dny jsme měly v restauraci stejný jídelníček na polopenzi- po pravdě jsme se těšily, že se obmění - bez úspěchu - bylo by vhodné více udržovat parkoviště. Rozhodně jsme přemýšlely, že bychom se tam vrátily i v létě, kdy nás nepotká sněhová vánice na trase, jelikož okolí je moc hezké, příjemné a klidné.

Skvělé (Lucka B.)

Prostředí moc pěkné. Pokoje malé, ale útulné. Na snídani nejlepší chodit brzo ráno. Kolem deváté jsme pak měli jen zbytky. Nikdo nedoplňoval bufet. Večeře jako tříchodové menu bylo velmi dobré. Na výběr ze 7 jídel, ale těchto 7 jídel bylo celý týden. Wellness uspokojivý až na vířivku. Ze tří vířivek byla v provozu pouze jedna a při větším množství lidi se na ni stala "fronta" i třičtvrtě hodiny. Okolí moc pěkné.