Pohodlný komplex na jihu Moravy

Hotel Kurdějov *** je relaxační a konferenční komplex na jižní Moravě uprostřed vinařské oblasti. Ubytování je zajištěno ve stylových pokojích vybavených posezením, TV a koupelnou s vanou nebo sprchou. Hotel má celkem 4 budovy rozmístěné v okruhu 200 m a pokoje jsou tu zařízené ve starožitném, rustikálním, moderním nebo orientálním stylu.

Vyžití od plavání po bowling

Nebudete zklamáni, ať už přijíždíte za odpočinkem nebo sportovním vyžitím, Hotel Kurdějov *** nabízí vše v jednom. V hotelovém wellness vás čeká bazén s barem přímo ve vodě, finská a parní sauna a také relaxační zóna s houpacími křesly. Objednat se můžete také na masáže.

K dispozici je tenisová hala, kde se můžete věnovat i jiným sportům - nohejbalu, volejbalu, malé kopané či badmintonu. Pobavíte se také na bowlingu, který si zahrajete na jedné ze čtyř zdejších drah.

Venku můžete posedět na zahradě u grilu a děti si vyhrají na dětském hřišti.

Zábava s hudbou a vínem

A protože jste na jižní Moravě, součástí areálu je také vinný sklep. V rámci vašeho pobytu můžete zvolit bonus v podobě degustace vín či večera s cimbálovou hudbou. V okolí navíc najdete spoustu zajímavých míst pro výlety včetně vinic, aquaparku a Lednicko-valtického areálu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jaroslav T.)

Pobyt odpovídal popisu v nabídce, služby také, personál byl milý, výlet určitě si zajet na Křížový vrch.

Skvělé (Petr O.)

Ubytování bylo na odpovídající kvalitě, jídlo výborné. Obsluhující personál byl přívětivý a ochotný.

Vynikající (Klára V.)

Byli jsme s přítelem maximálně spokojení, příjemný personál, výborné jídlo, skvělá ochutnávka vín - moc krásné prostředí a velké možností na výlety :) :) určitě se ještě jednou přijedeme podívat, moc hezké místo a hotel :).

Skvělé (Nikol C.)

Hotel byl pěkný, dostali jsme vše, co bylo slíbeno. Jediná malá nevýhoda je vzdálenost recepce od místa, kde jsme bydleli.

Vynikající (Lucie H.)

Naprosto doporučuji, ubytování super, personál velmi milý a vstřícný, jídlo výborné.

Vynikající (Anna G.)

So zakúpením tohto kupónu sme veľmi spokojný. Hotel bol veľmi príjemný, síce mal viacero obytných domov, ale boli cca 2min. od hlavnej budovy, takže príjemná prechádzka. Nevýhodou bolo to, že sme mali izbu na 1. poschodí a teda v podkroví, kde bolo v týchto horúčavách skutočne veľmi teplo. Izba bola pekná, čistá, tv, fén, spchový kút, ale bez chladničky. Večere boli vynikajúce, tak isto aj ochutnávka vína či raňajky formou švédskych stolov. Miestny alkohol "mandľovicu" odporúčame. Wellness a bowling boli podľa očakávania, super. Nad obcou Kurdějov je ekofarma, kde chovajú voľne pasúce sa kone. V okolí sa dá ísť na pekné výlety. Auto sme zaparkovali v obci Pavlov, čo je cca 20min od Kurdějova a dali sme si okruh cca na 4 hodiny lesom cez Dívči Hrad - Děvín - Soutěska - Nad schody - Dívči Hrad. Cestou domov sme navštívili mestá Mikulov (zámok a Svatý kopeček) a Veltice (zámok, plavba loďkou po jazere, minaret, park). Výlet je vhodný aj pre rodiny s deťmi.