Dovolená v Hotelu Sázavský ostrov v Sázavě je šitá přímo na míru rodinám s dětmi a aktivním dovolenkářům. Sportovní aktivity v areálu máte zdarma, vyjedete si na pramici a užijete si vstup do sauny s 50% slevou.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Irena Z.)

Hotel odpovídal popisu. Co nám chybělo, byla lednička na pokoji nebo kuchyňka na patře. Se stravou - polopenzí - jsme příliš spokojeni nebyli. Na snídani nebylo čerstvé pečivo, na večeři výběr ze 2 jídel a občas se kuchaři prostě nezadařilo. Využili jsme v rámci voucher trampolínu a plavbu na pramici.

Vynikající (Soňa K.)

Moc pěkný areál, pokoje v hotelu čisté, strava (polopenze) vynikající. Velmi ochotný a vstřícný personál v celém objektu. Prostě super dovolená, pokud bude příležitost opět rádi přijedeme.

Skvělé (Jana ?.)

Personál úžasný, kuchyně výborná. Velmi chutná i všeho hodně. Jen město "mrtvé". Lepší využít v letních měsících, kdy to tam - i vzhledem ke krásnému kempu - určitě "žije". Pokud chce někdo naprosto klidnou dovolenou, tak teď zase ideální.

Skvělé (Irena A.)

Vybavení hotelu vcelku v pořádku, jen nás zarazilo, že na pokoji nebyla televize. Wi-fi uvedeno, ale slabý signál a nešlo se napojit. Také nás zarazilo, že veškeré služby byly v kempu. Strava byla dobra, velké porce.

Vynikající (Andrea V.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, čisté. Pouze mě překvapilo, že na pokoji nebyla televize a lampičky u postele. Neobdrželi jsme welcome drink. Vzhledem k obsluze v restauraci jsem si o něj podruhé neříkala - jedna směna v taverně byla opravdu hrozná. Jinak personál na recepci perfektní. Výlet určitě Huť František v Sázavě, výlet vláčkem do Českého Šternberka a odtud lodí do Ledečka. Nádherná projížďka vhodná i pro rodiny s dětmi.

Vynikající (Zbyněk S.)

Vše co bylo slíbeno nad míru splněno. Příjemný personál, zvláště paní v recepci. Prostředí v hotelu pěkné.

Vynikající (Hana K.)

Byla jsem velmi spokojena s ubytováním, personálem i službami, sázavský ostrov je krásné prostředí pro dospělé i děti, rádi znovu přijedeme a doporučíme známým. Hanka.

Skvělé (Ilona V.)

Měli jsme polopenzi, ale pravděpodobně večeři podávali již od oběda protože večer v 6 hodin už neměli skoro žádný výběr. Přitom na jídelníčku (určeným pro vouchery) bylo minimálně 6 druhů.

Vynikající (Dušan S.)

Nádherná lokalita na ostrově, ale v přímém kontaktu s městem. Vše odpovídalo popisu pobytu a předčilo naše očekávání. Se všemi službami jsme byli spokojeni. Milý vstřícný personál. Pobyt jsme trávili především výlety na kolech podél řeky Sázavy. Cyklotrasy jsou vedeny převážně po silnicích, ale s malým provozem. V oblasti je vybudováno málo cyklostezek.

Vynikající (Zdeněk O.)

Vše perfektní, bohatá snídaně, ochotný personál, čisté a pohodlné ubytování. Výběr z více jídel na večeři.