Dopřejte si perfektní relaxaci a pohodu v osobně ověřeném hotelu Harmonie ***. Těšte se na bohatou polopenzi, vstup do bazénu a procedury jako inhalace Vincentkou či zábaly a masáže dle výběru, které vás dokonale uvolní.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Miro B.)

Prostredie hotela super. Welnes úžasný. Personál milí ústretový. Odporúčam vyskúšať všetkým. Určite sa tam vrátim.

Skvělé (Dana S.)

Prostředí hotelu pěkné, vše odpovídalo popisu. Obdrželi jsme všechny služby, které byly na kuponu. Personál v recepci výborný, v restauraci méně ochotný. Snídaně výborné. Nedaleko krásný aquapark v Uherském Brodě.

Vynikající (Miroslav S.)

Hotel Harmonie. Pokoj uklizený, čistý, balkon s pěkným výhledem. Příjemná půl hodinová procházka z hotelu do centra Luhačovic. Procedury slíbené v balíčku - splněno. Strava - polopenze. Snídaně bufetová, večeře výběr ze 3 jídel. Vše velice chutné. Možnost přidání stravy bez problémů. Příjemný personál.

Skvělé (Ján M.)

Velmi prijemny hotel i personal, vyborna polpenzia, príjemne prostredie ako stvorene na oddychovy vikend.

Skvělé (Alena O.)

S pobytem jsme byli spokojeni, vše co bylo uvedeno na kuponu bylo splněno. Personál hotelu byl milý, vstřícný. Se stravou nebyl problém, bylo z čeho vybírat. Pobyt můžu doporučit, byl to příjemný relax.

Skvělé (Jana B.)

Byli jsme spokojeni se vším co nám Slevoking nabídl. Příjemný personál a strava chutná. Pobyt jsem měla s vnučkou pouze na dvě noci a ty nám kazil cigaretový kouř z vedlejšího okna /i když byl zákaz kouření na pokojích/, museli jsme spát při zavřeném okně, což mi hodně vadilo, ale snad to byl jen náš problém.

Skvělé (Petr D.)

Vše odpovídalo popisu, služby i personál výborné jen bazén mohl být teplejší 26°C je málo. Jinak spokojenost. OK.

Vynikající (Petr S.)

Hotel známe, jezdili jsme zde i v minulosti /jiné názvy/, popis odpovídal. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno, personál vstřícný -umožnili výměnu procedur za koupání v bazénu, což bylo pro nás lepší /jeli jsme s vnučkou/. Akorát při výběru večeře došlo jedno jídlo, takže výběr byl menší, ale nevadilo.

Vynikající (Iveta S.)

Ubytování bez problémů, vyšli nám vstříct s propojenými pokoji. Jídlo chutné, dostatečné množství. Procedury dle poukazu.

Skvělé (Věra I.)

Hotel odpovídal popisu, održeli jsme vše co bylo na kuponu, personál hotelu byl příjemný a vstřícný. Byli jsme spokojeni.