Spojte turistiku a blahodárný relax do jedné dovolené v Dependanci Hotelu Bauer ****Superior v Beskydech. Po celou dobu máte polopenzi a neomezený vstup k bazénu, do vířivky a tří druhů saun.

Komfort v hotelu pod horami

Hotel Bauer ****Superior nabízí moderní a komfortní ubytování v Beskydech v malebném údolí horské říčky Bílá. K dispozici jsou hned tři budovy. Hlavní budova prošla kompletní rekonstrukcí a voní novotou, dále jsou tu dependance Hořec a Javořina se studii turistické kategorie. Každé studio je rozděleno na dva třílůžkové pokoje a disponuje vlastním sociálním zařízením.

Kuchaři hotelové restaurace sledují gastronomické trendy a vaří z čerstvých sezónních surovin. Na talíř se vám tak dostane to nejlepší u snídaně i večeře.

Wellness během celé dovolené

Za relaxací zajděte do hotelového wellness s bazénem a luxusní vířivkou pro 6 až 8 osob. V saunovém světe pak své tělo prohřejete ve finské a bylinkové sauně, užijete si také římské lázně a odpočívárnu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Dita R.)

Hotel super, personál ochotný, spolehlivý. Strava luxusní, wellness skvělé, krásné prostředí, čisto. Ve wellness by měli návštěvníci více dodržovat návštěvní řád (vstup dětí do sauny s plavacím kruhem je opravdu špatně). Na pokoji bylo umyvadlo umístěné velmi nízko (tak pro děti z MŠ) a chyběl velký ručník. To nám však pobyt nijak nemohlo zkazit :-).

Skvělé (Bedřiška a Petr ?.)

Líbilo se nám, strava výborná, wellness výborný, ubytování horší, personál hotelu výborný.

Vynikající (Dita Šašková ?.)

Prostředí hotelu velice pěkné, chodili jsme tam na snídaně a večeře. Jídlo vynikající, personál velice příjemný. Ubytováni jsme nebyli přímo v hotelu, ale v Depandence - chatě Javořina, zařízení zastaralé, ale všude čisto.

Vynikající (Jana K.)

Jednoduše super, krásná příroda, prostředí, příjemná obsluha, lanovka naproti. Nemam co vytknout.

Skvělé (Libor Jakubec J.)

Okolí hotelu, strava a wellness naprostá spokojenost. Připomínku mám k matracím na posteli a také polštáře už něco pamatovaly. Celkový dojem OK.

Vynikající (Michaela Roubalová R.)

Super, vše bylo v pořádku. Wellness jsme měli dokonce dle hotelu od 10-21h. V poukazů bylo napsáno jen do 17h. Ale byli hodní a nechali nás tam. A poslední den jsme zjistili, že je v ceně i sauna...tak aspoň manžel jednou zkusil. Navíc v sobotu pustili dětem v konferenční místnosti pohádku - jako kino. Vše zaměřené na děti - po příjezdu dostali žluté pásky na ruku, aby mohly využívat animační programy. Ale ty jsme bohužel nestihli....v okolí je toho hodně k vidění - obůrka, pašerácká stezka, lanový park, vodní svět a velký letní park...trampolíny zorbing, detské koutky- hlavně v restauraci k nezaplacení pro našeho malé raubíře, který neposedí....je tam opravdu velké vyžití pro děti (my máme děti 2 a 8 let). Přes den animátoři rozdávali zdarma!!! Na osvěžení meloun, což byla super svačinka. Jedinou výtku bych měla k těm odpadkům na dvoře za hotelem....procházeli jsme tama pokaždé, když jsme chtěli do wellness a do hotelu....není to zrovna hezky pohled na přeplněné popelnice a černé pytle....za 4 denní pobyt tam nebyli ani jednou popeláři a odpadky se kupily....ale to je jen taková drobnost...dovolenou nám to nezkazilo...počasí nám vyšlo....jídlo výborně,...vše na jedničku!

Vynikající (Jiří F.)

Všechno ve velmi dobré kvalitě, lze doporučit rodinám s menšími dětmi, je tam pro ně zábava i péče. Výborná strava včetně vynikajících dezertů. Blízko lanovka, jezdí prakticky pořád. Od ní lze provádět nepříliš náročné výlety na místa dalekého rozhledu nebo malebné vodní plochy. Lze doporučit thajské masáže přímo v hotelu + bazén s ovladatelnými vířivkami. Na blízku výborná cukrárna s výběrem kvalitních zmrzlin.

Vynikající (Tomáš B.)

Prostředí je vhodné i pro rodiny s dětmi. Možnost výletů po okolí a pak příjemný odpočinek v místním wellness. S jídlem a ubytováním jsme byli velmi spokojeni a všem doporučuji.

Skvělé (Kateřina Tomíšková T.)

Výborné jídlo, obsluha, wellness úžasné. Jen ubytování na depandancii je velmi jednoduché a náročnější klient si moc neodpočine. Pro mne všechny služby vyvážily horší ubytování.

Skvělé (Ján K.)

Okolí hotelu bylo velmi pěkné, se zařízením pokojů už to bylo horší i na depandance. Lůžka jsou už hodně dlouho za zenitem, chtělo by to nějakou investici i na turisty dost spartánské. Jinak personál vstřícný a ochotný a co se týká stravy tak velmi chutná a v dostatečném množství. Kudry