• Neomezený vstup do bazénu

 • Vířivka u bazénu neomezeně

 • Vstup do saunového světa

 • Polopenze po celou dobu

 • Vstup do hotelové herny

Spojte turistiku a blahodárný relax do jedné dovolené v Dependanci Hotelu Bauer ****Superior v Beskydech. Po celou dobu máte polopenzi a neomezený vstup k bazénu, do vířivky a tří druhů saun.

Komfort v hotelu pod horami

Hotel Bauer ****Superior nabízí moderní a komfortní ubytování v Beskydech v malebném údolí horské říčky Bílá. K dispozici jsou hned tři budovy. Hlavní budova prošla kompletní rekonstrukcí a voní novotou, dále jsou tu dependance Hořec a Javořina se studii turistické kategorie. Každé studio je rozděleno na dva třílůžkové pokoje a disponuje vlastním sociálním zařízením.

Kuchaři hotelové restaurace sledují gastronomické trendy a vaří z čerstvých sezónních surovin. Na talíř se vám tak dostane to nejlepší u snídaně i večeře.

Wellness během celé dovolené

Za relaxací zajděte do hotelového wellness s bazénem a luxusní vířivkou pro 6 až 8 osob. V saunovém světe pak své tělo prohřejete ve finské a bylinkové sauně, užijete si také římské lázně a odpočívárnu.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 let 250 Kč/noc včetně polopenze.

 • Dítě do 14,9 let 395 Kč/noc včetně polopenze.

Příplatky:

 • Místní poplatek 16 Kč/osoba/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří F.)

Všechno ve velmi dobré kvalitě, lze doporučit rodinám s menšími dětmi, je tam pro ně zábava i péče. Výborná strava včetně vynikajících dezertů. Blízko lanovka, jezdí prakticky pořád. Od ní lze provádět nepříliš náročné výlety na místa dalekého rozhledu nebo malebné vodní plochy. Lze doporučit thajské masáže přímo v hotelu + bazén s ovladatelnými vířivkami. Na blízku výborná cukrárna s výběrem kvalitních zmrzlin.

Skvělé (Barbara L.)

Prostředí hotelu bylo velmi příjemné, kladně hodnotím zejména dětský letní park včetně lanového parku, horší byly snídaně, kdy personál neuhlídal čerstvost potravin a nabízel starý chleba a prošlé máslo, večeře však byly velmi chutné. Wellness hodnotím nejlépe, zejména pak saunový svět a whirlpool 38°C. Personál byl vstřícný a ochotný, na výlety lze zajet do Rožnova pod Radhoštěm do dřevěného městečka, na Pustevny a Radhošť, do Ostravice na dům Petra Bezruče, na vodní nádrž Šance ve Starých Hamrech, kdo vydrží výšlap, tak doporučuji i Lysou horu.

Skvělé (Kateřina Tomíšková T.)

Výborné jídlo, obsluha, wellness úžasné. Jen ubytování na depandancii je velmi jednoduché a náročnější klient si moc neodpočine. Pro mne všechny služby vyvážily horší ubytování.

Tipy na výlet

Kněhyňská jeskyně

Kněhyňská jeskyně

Přírodní památka Kněhyňská jeskyně se nachází na jihovýchodním svahu hory Kněhyně (1 257 m) a je významným pseudokrasovým prvkem. Protože si toto místo vybírají netopýři jako místo, kde přečkají zimu, těší se jeskyně velkému zájmu ze strany speleologů, ale zároveň není přístupná turistům. Stále ale může sloužit jako cíl uvolňující procházky po krajině Moravskoslezských Beskyd.

Lysá hora

Lysá hora

Už jen výhled z Lysé hory na ostatní vrcholky a krásnou přírodu Beskyd stojí za výstup na její vrchol. Projít se můžete několika přírodními rezervacemi a navštívit množství zajímavých míst jako Malenovický kotel, Vodopády Satiny nebo Koryto řeky Ostravice. Dominantou Lysé hory je již od roku 1980 telekomunikační vysílač vysoký 78 metrů.

Socha Radegasta na hoře Radhošť

Socha Radegasta na hoře Radhošť

Bájný Radegast, slovanský bůh slunce, úrody, sklizně a hojnosti, byl podle pověsti velkým milovníkem dobrého jídla a pití. Jeho žulovou sochu najdete po cestě z Pusteven na nejvyšší horu Beskyd - Radhošť (1 129 m n. m.). Na jeho vrcholu vás čeká kaple a bronzové sousoší Cyrila a Metoděje a především krásný výhled do okolí.