• Hotel v bývalém letohrádku

 • Polopenze po celou dobu

 • Vstup do privátní sauny

 • Tenisové kurty či volejbal se slevou

 • Jen 3 km do Vyškova

Užijte si wellness s vířivkou a saunou, bohatou polopenzi i chladivý welcome drink v Hotelu Allvet ***. V bývalém letohrádku se budete cítit královsky. Můžete také sportovat se slevou nebo vyrazit do Vyškova (3 km).

Hotel se šlechtickou historií

Hotel Allvet *** najdete v budově někdejšího letohrádku v Drnovicích asi 3 km od Vyškova. Z původního statku jej nechal zrekonstruovat Baron Jan Mundy v roce 1850. Před proměnou v hotel fungovala budova také jako zájezdní hostinec, kovárna nebo sídlo cukrovarské společnosti.

Nebude se tedy čemu divit, že se vám budou zdát sladké sny. Ubytováni budete v prostorných pokojích s vlastní koupelnou, z oken uvidíte na okolní pole, dvůr či zahrady.

Hotelová restaurace si zachovala nádech panského sídla, je zařízena rustikálním nábytkem a velkým kamenným krbem. Těšit se tu můžete na vydatnou polopenzi. Kromě toho má hotel vlastní vinný sklep.

Wellness a sportovní vyžití

Potěší vás nabídka wellness s vířivkou a finskou saunou. Ve venkovních prostorách je k dispozici zahrada a dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a prolézačkami, dále ale také sportoviště - tenisové kurty a hřiště na plážový volejbal.

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a služby.

 • Dítě od 3 let 380 Kč/noc na přistýlce včetně dětské polopenze.

 • Dětská postýlka po domluvě s recepcí zdarma.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Roman L.)

Vše v naprostém pořádku, výborné jídlo, personál ochotný, privátní wellness, v celém hotelu čistota!

Skvělé (Eva ?.)

Doporučuji, vše bylo v pořádku. Strava výborná - dle zdravé výživy, personál ochotný, pokoj super, měli jsme novomanželský apartmán :). Koupání je nádherné v lomu, ve vesnici LULEČ asi 3 km od hotelu.

Skvělé (Miloslav K.)

Hotel je pěkný, bohužel v úplné blízkosti dálnice a hlavní silnice. Naproti tomu personál hotelu je velmi ochotný a vstřícný. Stravování dobré. Jen snídaně by mohl kuchař obměňovat. Celý týden salám, 1 druh sýra a míchaná vajíčka, párek.

Tipy na výlet

Dinopark Vyškov

Dinopark Vyškov

DinoPark nabízí možnost, jak si zblízka prohlédnout dávno vyhynulé druhohorní obry. Park plný dinosauru potěší malé i velké. Nalézá se v malebném lesoparku na okraji Vyškova. Prohlédněte si desítky modelů v životních velikostech. Mezi místní oblíbené atrakce patří také 4D Kino s panoramatickým filmem (v ceně vstupenky) nebo absolutně ojedinělá visutá lanová dráha DinoBike, která vám umožní pohled na DinoPark z ptačí perspektivy.

Aquapark Vyškov

Aquapark Vyškov

Máte rádi koupání a vodní radovánky? Aquapark Vyškov je pro vás tím správným místem. Na výběr máte z několika bazénů. Oblíbenými atrakcemi pro děti i dospělé jsou divoká řeka, tobogány (44 m a 90 m), velký vodní hřib nebo vzduchová masážní lůžka. Užijte si také návštěvu finské sauny a relaxujte ve vířivce. Někomu přijde vhod také vyhřívaný venkovní bazén s dvojskluzavkou. Pro děti je tu dětský bazének s atrakcemi.

Zámek Slavkov

Zámek Slavkov

Navštivte dějiště nejslavnější Napoleonovy bitvy a spojte výlet moravským venkovem s prohlídkou krásného slavkovského zámku. Barokní budova, které se přezdívá „malá Versailles“, rozhodně stojí za vidění, ať už kvůli svému architektonickému řešení, dobovému interiéru nebo malebnému okolí. V zámku, který je otevřený od března do prosince, se koná také spousta zajímavých výstav.