Hledáte pohodovou dovolenou v srdci Jeseníků? Pobyt v Hotelu Park *** v Ostružné na okraji Hrubého Jeseníku je pro vás ta správná volba. Dopřejte si neomezené koupání a slevy na parafínové zábaly rukou či termoterapii.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Lucie B.)

Prostředí hotelu je velmi pěkné. Pokoj s toaletou byl čistý a uklizený. Pobyt odpovídal popisu jen bazén jsem si představovala větší. Strava byla výborná a personál velmi příjemný. Zákazníkům bych doporučila výlet do Priessnitzových lázní, Jeskyni Na Pomezí nebo Termály Velké Losiny.

Vynikající (Václav T.)

Jak jsem již uvedl výše byli jsme se vším velmi spokojeni. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu, personál milý a vstřícný, ubytování výborné. Pobyt můžeme jenom doporučit. Jeseníky jsou krásné za každého počasí, které nám tentokrát velmi nepřálo a jako typ na výlet máme městečko Králíky a blízký klášter.

Vynikající (Jiří H.)

Personál neobyčejně milý a ochotný. Wellness vynikající (voda v bazénech dle prospektu). Snídaně perfektní švédský stůl. Večeře výběr ze dvou chutných jídel + polévka a zákusek. Nádherná podzimní příroda. Vřele každému doporučuji, určitě tu nejme s přáteli naposled.

Vynikající (Zuzana S.)

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo, odpovídalo popisu. Vše co bylo na kuponu jsme obdrželi, personál velmi příjemný, vstřícný.

Skvělé (Václav B.)

S prostředím v hotelu jsme byli spokojeni, personál byl ochotný, strava chutná. Nedostatkem bylo uzavření vnitřního bazénu.

Vynikající (Ludmila H.)

Líbilo se nám ubytování, strava, personál vstřícný ,tipy na výlet-Jeseníky jsou krásné a je spoustu možností si užít, výšlapy, lanovky a navštívit lázně Jeseník.

Skvělé (Lucie H.)

Velmi milý a ochotný personál, hlavně číšník v restauraci. Obdrželi jsme vše, co bylo v popisu slevy. Užili jsme si zejména slaný venkovní bazén, kde bylo nádherně teploučko. Na hotelu bohužel byly vidět známky opotřebení - zejména na topeních u bazénu.

Vynikající (Josef P.)

Vše bylo v naprostém pořádku a odpovídalo popisu jen malá připomínka možnost ubytování až v 15 hod.

Skvělé (miroslav ?.)

Vše OK, personál vynikající, jídlo rovněž nedostatky - pozdní možnost nástupu (až 15.00 hod), pozdní provoz bazénů až od 10.00 hod.

Vynikající (Alena K.)

Prostředí hotelu nádherné, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu, služby byly perfektní, personál hotelu byl velmi ochotný vstřícný. Doporučila bych to všem, kdo má rád hory, krásné prostředí, krásné ubytování, ochotný personál, koupání. vycházky do hor, Ramzová, výlet lanovkou na Šerák, výlet do Jeseníků, do Karlovy Studánky, lázně Lipová a lázně Velké Losiny.