Zažijte po čertech dobrou dovolenou v unikátním zábavním centru Peklo Čertovina na Hlinsku. Čeká vás ubytování v chaloupce nebo mobilheimech, skvělé snídaně a ďábelská zábava s čerty i v pohádkové vesničce Podlesíčko.

S čerty budou žerty a skvělý pobyt pro celou rodinu

Peklo Čertovina je unikátní stavba sahající až 12 metrů pod zem. V útrobách labyrintu se nachází restaurace, Luciferovo doupě, vinárna, minipivovar a spousta čertovských míst, kde se můžete zúčastnit hraného programu. O pekle se nedá vyprávět, peklo se musí zažít!


V roce 2017 zde režisér Zdeněk Troška natočil pohádku Čertoviny.


Ubytováni budete v Chaloupce pod Peklem nebo v Mobilheimech. V chaloupce najdete veškerý potřebný komfort jako sociální zařízení s vanou a WC, plně zařízenou kuchyňku (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, vařič, nádobí) i televizi. V objektu je možná úschova kol či posezení v prostorné zahradě.

Mobilheimy jsou plně elektrifikované a o teplo se v nich stará elektrický krb i přímotopy. Uvnitř najdete obývací pokoj, jídelní kout i kuchyň vybavenou lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a nádobím. Celkem jsou ve voze čtyři lůžka a také koupelna se sprchovým koutem a WC.


Součástí pobytu je i návštěva Pohádkové vesničky Podlesíčko 20 km od Pekla Čertovina. Narazíte tu na pohádkový mlýn, Chaloupku z mechu a kapradí a na nespočet pohádkových postav.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lucie H.)

Ubytování odpovídá popisu. Byli jsme velice spokojeni. Co nás zklamalo, byl oběd v Hotelu Podlesí - ve voucheru bylo uvedeno, že máme v hotelu oběd v hodnotě 500 Kč pro 2 dospělé a 2 děti, ale nenapadlo nás, že nejlevnější oběd bude stát 280 Kč. Pohádková vesnička nás taky bohužel nezaujala, jelikož není možné se do chaloupek podívat. A dřevěné postavičky už jsou poničené. Peklo Čertovina bylo super, ale pohádkovou vesničku ani hotel už znovu navštívíme. Ta nás bohužel zklamala.

Vynikající (Lenka A.)

Prostředí překrásné. Ubytování pěkné všude čisto byli jsme mile překvapeni dostali jsme vše co bylo na poukazu strava výborná velice ochotný personál všem doporučuji byli jsme ohromeni nádherný zážitek.

Vynikající (Zdenka V.)

Vše bylo v pořádku, mobilhaim byl čistý s klima, personál ochotný, jídlo výborné prostě spokojenost.

Vynikající (Helena B.)

Ubytování, prohlídka super. Čerti a čertice jsou úžasní. Jediné co bych vytkla snídaně. Když přijdete později, máte smůlu. Na mě vyšlo poslední vajíčko a už se nedoplňovalo. Další po mě si vzal poslední párek a už se také nedoplňovalo. Co se týče stavy ke snídani, tak tu jsem ani neměla - nevyzbylo. To je jediné minus.