• Polopenze po celou dobu

 • Vstup do bazénu na hodinu

 • Privátní wellness za 50 %

 • Dítě do 11,9 let zdarma

 • Ubytování ve funkčním mlýně

Ubytujte se ve stylových pokojích uvnitř funkčního mlýna a užijte si výhody jako vstup do bazénu či privátní wellness. V ceně je i polopenze a prohlídka s mlynářem. Na výlet vyrazte do Boskovic či Moravského krasu.

Netradiční ubytování s prohlídkou

Porčův mlýn je historická památka v malebné obci Býkovice. Vodní mlýn je plně funkční a nabízí nečekaně luxusní ubytování. Čekají vás stylové pokoje s vlastním sociálním zařízením, navíc si zdarma prohlédnete celý mlýn, poznáte průběh mletí obilí a uděláte si představu o životě našich předků.

U místního rybníka se dá také rybařit a občerstvit se můžete v Krčmě u Porčova mlýna. Nezapomeňte ale na polopenzi v nedalekém hotelu U Tří volů.

Ideální wellness pro váš odpočinek

Čeká vás i hotelové wellness, kam si za poloviční cenu užijete privátní vstup. A co všechno můžete čekat? Tak předně vyhřátý bazén s protiproudem, kde se i namasírujete díky tryskám a chrliči. Ohřejete se v parní sauně s přírodními esencemi a děti můžete usadit do nafukovacího minibazénku.

Pro ještě větší uvolnění je možné si na hotelu objednat různé druhy masáží.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • 1 dítě do 11,9 let zdarma, doplatek za polopezi 180 Kč/noc.

 • Další osoba za polovinu ceny kupónu.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Hana V.)

Pobyt se nám velmi líbil. V okolí je možnost navštívení množství hradů a zámků.

Skvělé (Dana H.)

Ubytování slušné, jen je vše slyšet ze sousední koupelny. Strava výborná, personál až na jednu paní usměvavý, vstřícný. Skvělá exkurze v mlýně. Výborná restaurace u mlýna.

Skvělé (Marcela K.)

Ubytování moc pěkné, jídlo vynikající a velký výběr, jen bazén studený, jinak spokojenost velká. Personál milý, ochotný. Zajímavá také prohlídka mlýna, děkujeme a doporučujeme. Velmi pěkné a romantické posezení u mlýnu v hospůdce, kde personál umožní krmit ryby přímo z lavice a je to nevídaný pohled. Tipy na výlet do blízkého zámku a po okolí.

Tipy na výlet

Zámek Lysice

Zámek Lysice

Navštivte barokní zámek s ojedinělou zahradou a bohatě zařízenými interiéry, které můžete obdivovat hned ve dvou prohlídkových okruzích. Další okruhy se soustředí na již zmíněnou zahradu, zahradnictví a oranžérii. Spolu se vstupenkou do zámeckého parku obdržíte plánek, abyste se mezi keři, altánky a pergolami nezamotali. Vstupné do zahrady vás vyjde na 40 Kč, plná cena za prohlídku reprezentačních prostor zámku je 120 Kč.

Šiklův Mlýn

Šiklův Mlýn

Nedaleko obce Zvole u Bystřice nad Pernštejnem se nachází Westernového městečka Šiklův Mlýn - největší přírodní zábavní areál v České republice. V areálu na vás čeká celodenní program ve westernovém městečku, relax v aquaparku, zvířátka v zooparku a spousta dalších zážitků na připravených atrakcích. Pravidelně se zde koná velká westernová show, kde uvidíte ukázky jízdy na koni, mnoho kaskadérských a pyrotechnických efektů a dalších scének z pravého westernu.

Moravský kras

Moravský kras

Pokud máte rádi krásnou přírodu, jeskyně a spoustu dalších atrakcí, chráněná krajinná oblast Moravský kras je to pravé místo pro vás. Rozhodně se na výlet vydejte k Macoše, která je největší propastí tohoto typu jak v Česku, tak ve střední Evropě. Další unikát najdete hned vedle a tím jsou Punkevní jeskyně, které jsou součástí nejdelšího jeskynního systému v Česku. Při prohlídce jeskyní se můžete také plavit na loďkách po řece Punkvě a dostanete se až na dno Macochy.