• Polopenze po celou dobu

 • Vstup do bazénu na hodinu

 • Privátní wellness za 50 %

 • Dítě do 11,9 let zdarma

 • Ubytování u zámku Lysice

Klidné prostředí, privátní wellness i poznávání historie vás čeká na pobytu v Hotelu Lysice ***. V ceně je polopenze, prohlídka mlýna i vstup do bazénu. Na výlety s celou rodinou to máte kousek do Moravského krasu.

Ubytování v hotelu u Zámku Lysice

Hotel Lysice *** stojí v klidném prostředí u jednoho z nejkrásnějších zámků a nedaleko Moravského krasu. Ubytování je zajištěno v elegantně zařízených pokojích De Luxe a Executive. Pokoje jsou vybené pracovním stolem, LCD TV, konvicí na kávu a čaj a prostornou koupelnou se sprchovým koutem a WC.

V restauraci jen 300 metrů od zámku vaří speciality domácí i evropské kuchyně, ve všední dny zde mají také nabídku poledního menu.

Ideální wellness pro váš odpočinek

Čeká vás i wellness v hotelu U Tří volů jen 3,5 km od vašeho ubytování. A co všechno můžete čekat? Tak předně vyhřátý bazén s protiproudem, kde se i namasírujete díky tryskám a chrliči. Ohřejete se v parní sauně s přírodními esencemi a děti můžete usadit do nafukovacího minibazénku.

Pobyt si navíc zpestříte prohlídkou nádherných zámků a starobylého mlýna.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • 1 dítě do 11,9 let zdarma, doplatek za polopenzi 180 Kč/noc.

 • Další osoba za polovinu ceny kupónu.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Pavel S.)

Ubytování bylo velice pěkné, nové a popis pobytu odpovídal skutečnosti. Bazén byl pěkný, bohužel studená voda. Strava - velké porce k večeři a první dva dny snídaně slabší výběr, druhé 2 dny skvělé. Obsluhující personál příjemný. Nádherné výlety do jeskyní. Moc se nám líbilo.

Vynikající (martyho@seznam.cz M.)

Byli jsme spokojeni, milý a ochotný personál, příznivé ceny, popis odpovídal skutečnosti.

Vynikající (Marie M.)

Se vším jsme byli velice spokojeni, příjemný personál, který nás přednostně obsloužil, dokonce i venku při snídani nám donesl vše od kávy až po bábovku, kterou nám zabalil na cestu, přestože tam byl plný autobus školáků, kteří jedli zároveň s námi. 5 hvězdiček si určitě zaslouží.

Tipy na výlet

Zámek Lysice

Zámek Lysice

Navštivte barokní zámek s ojedinělou zahradou a bohatě zařízenými interiéry, které můžete obdivovat hned ve dvou prohlídkových okruzích. Další okruhy se soustředí na již zmíněnou zahradu, zahradnictví a oranžérii. Spolu se vstupenkou do zámeckého parku obdržíte plánek, abyste se mezi keři, altánky a pergolami nezamotali. Vstupné do zahrady vás vyjde na 40 Kč, plná cena za prohlídku reprezentačních prostor zámku je 120 Kč.

Moravský kras

Moravský kras

Pokud máte rádi krásnou přírodu, jeskyně a spoustu dalších atrakcí, chráněná krajinná oblast Moravský kras je to pravé místo pro vás. Rozhodně se na výlet vydejte k Macoše, která je největší propastí tohoto typu jak v Česku, tak ve střední Evropě. Další unikát najdete hned vedle a tím jsou Punkevní jeskyně, které jsou součástí nejdelšího jeskynního systému v Česku. Při prohlídce jeskyní se můžete také plavit na loďkách po řece Punkvě a dostanete se až na dno Macochy.

Šiklův Mlýn

Šiklův Mlýn

Nedaleko obce Zvole u Bystřice nad Pernštejnem se nachází Westernového městečka Šiklův Mlýn - největší přírodní zábavní areál v České republice. V areálu na vás čeká celodenní program ve westernovém městečku, relax v aquaparku, zvířátka v zooparku a spousta dalších zážitků na připravených atrakcích. Pravidelně se zde koná velká westernová show, kde uvidíte ukázky jízdy na koni, mnoho kaskadérských a pyrotechnických efektů a dalších scének z pravého westernu.