Nezapomenutelná dovolená v Penzionu Pohoda *** ve Starém Městě uprostřed krásné přírody Králického Sněžníku. Čeká vás welcome drink, litr vína i sleva do vinotéky, vaše děti můžou zdarma využívat dětský koutek a hřiště.

Pohodový pobyt pro celou rodinu

Penzion Pohoda *** naleznete ve Starém Městě pod Sněžníkem. Malebné městečko na říčce Krupá je ideálním výchozím bodem pro podnikání procházek i turistických túr do okolní přírody Králického Sněžníku.

Ubytováni budete v pohodlných, nově vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, toaletními potřebami, TV, miniledničkou a připojením na WiFi zdarma. Na některých pokojích jsou také pohodlné gauče, které slouží jako přistýlky. Penzion zapůjčuje i dětské postýlky.

V místní restauraci na vás kromě příjemné atmosféry čeká také výborná polopenze. Vinotéka nabízí lahvová i sudová vína z jižní Moravy. Za příplatek můžete relaxovat v sauně nebo se objednat na masáž.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marta J.)

Pobyt se nám velmi líbil, v penzionu bylo všude čisto, dostali jsme krásný, slunný a velký pokoj. Snídaně byla bohatá, dostačující výběr. Večeře jednoduchá, pouze hlavní jídlo, chyběla nám třeba polévka či větší porce. Personál příjemný a ochotný. Doporučujeme Staroměstské opevnění - bunkry, výlet do Kunčic a Stříbrnic. Nádherná a čistá příroda. Pro náročnější po zelené mezi pastvinama nahoru ke sjezdovkám Hynčice. Nádherný výlet. My na kole, ale lepší si to projít pěšky - náročné.

Vynikající (Dagmar M.)

Byli jsme velmi spokojeni, pobyt doporučujeme svým známým. Personál ochotný, nebylo co vytknout.

Skvělé (Helena Z.)

Prostředí hotelu je pěkné, služby a popis odpovídal skutečnosti. Strava nebyla TOP, ale dobrá. Personál velmi ochotný a příjemný. Rozhodně doporučuji, sami tu jsme už podruhé. Jako výlet rozhodně doporučuji navštívit přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně s prohlídkou (nutno objednat předem), velice zajímavé.