• Pod Králickým Sněžníkem

 • Bohatá polopenze pro dva

 • Welcome drink pro dva

 • Víno a sleva na víno

 • Dětský koutek a hřiště

Nezapomenutelná dovolená v Penzionu Pohoda *** ve Starém Městě uprostřed krásné přírody Králického Sněžníku. Čeká vás welcome drink, litr vína i sleva do vinotéky, vaše děti můžou zdarma využívat dětský koutek a hřiště.

Pohodový pobyt pro celou rodinu

Penzion Pohoda *** naleznete ve Starém Městě pod Sněžníkem. Malebné městečko na říčce Krupá je ideálním výchozím bodem pro podnikání procházek i turistických túr do okolní přírody Králického Sněžníku.

Ubytováni budete v pohodlných, nově vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, toaletními potřebami, TV, miniledničkou a připojením na WiFi zdarma. Na některých pokojích jsou také pohodlné gauče, které slouží jako přistýlky. Penzion zapůjčuje i dětské postýlky.

V místní restauraci na vás kromě příjemné atmosféry čeká také výborná polopenze. Vinotéka nabízí lahvová i sudová vína z jižní Moravy. Za příplatek můžete relaxovat v sauně nebo se objednat na masáž.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 14,9 let 320 Kč na přistýlce včetně polopenze.

 • Dítě od 15 let nebo další dospělá osoba 600 Kč/noc včetně ubytování a stravy.

Příplatky:

 • Místní poplatek 17 Kč/osoba/noc.

 • Sváteční poplatek (1.5., 8.5.) 200 Kč/kupón.

Další info:

 • V těchto termínech není možné kupón uplatnit: 1.6. - 15.6.2018.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v penziónu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček (malá plemena) za poplatek 100 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dagmar M.)

Byli jsme velmi spokojeni, pobyt doporučujeme svým známým. Personál ochotný, nebylo co vytknout.

Skvělé (Helena Z.)

Prostředí hotelu je pěkné, služby a popis odpovídal skutečnosti. Strava nebyla TOP, ale dobrá. Personál velmi ochotný a příjemný. Rozhodně doporučuji, sami tu jsme už podruhé. Jako výlet rozhodně doporučuji navštívit přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně s prohlídkou (nutno objednat předem), velice zajímavé.

Vynikající (Marta J.)

Pobyt se nám velmi líbil, v penzionu bylo všude čisto, dostali jsme krásný, slunný a velký pokoj. Snídaně byla bohatá, dostačující výběr. Večeře jednoduchá, pouze hlavní jídlo, chyběla nám třeba polévka či větší porce. Personál příjemný a ochotný. Doporučujeme Staroměstské opevnění - bunkry, výlet do Kunčic a Stříbrnic. Nádherná a čistá příroda. Pro náročnější po zelené mezi pastvinama nahoru ke sjezdovkám Hynčice. Nádherný výlet. My na kole, ale lepší si to projít pěšky - náročné.

Tipy na výlet

Králický Sněžník

Králický Sněžník

Národní přírodní rezervace Králický Sněžník byla vyhlášena v roce 1990 a po naučné stezce z Dolní Moravy na vrchol na vás čeká mnoho zajímavostí. Symbolem Králického Sněžníku, který se nachází nedaleko 1424 metrů vysokého vrcholu, je například kamenná socha slůněte nebo pramen řeky Moravy. Kromě krásného výhledu na okolní české a polské vrcholy vás také může těšit, že stojíte na místě, odkud odtéká voda do hned tří světových moří - Černého, Baltského a Severního.

Stezka v oblacích Dolní Morava

Stezka v oblacích Dolní Morava

Od roku 2015 můžete na Dolní Moravě navštívit unikátní stavbu, která vám přináší exkluzivní zážitek a také neopakovatelný výhled na Jeseníky a okolí. V 1116 metrech nad mořem zde začíná stezka v oblacích, která vás vynese vysoko nad koruny stromů. Připraveno je tu několik atrakcí jako odpočinková síť, rukáv, hnízda nebo tunel na lávce. Z vrcholu 55 metrové vyhlídky poté ti odvážní mohou nazpět bezpečně sjet nerezovým tobogánem s okýnky. Stezka je otevřená celoročně.

Kladské podzemí

Kladské podzemí

Symbol města Klodzka tvoří pevnost, která se tyčí na Pevnostní hoře. Jde o jednu z nejzajímavějších atrakcí Dolního Slezska - pevnost má jeden z nejlépe zachovaných obranných systémů ze 17-18. století v Evropě. Pod ní se rozkládá komplex podzemních chodeb, který celkem měří více než 40 km. V současnosti je zpřístupněný turistům, a to část o délce přibližně 600 m. Návštěvníky tady čekají skvělé zážitky, trasa je osvětlená a v několika bočních uličkách se nacházejí historické expozice. O vznik podzemních chodeb a tunelů pod ulicemi Klodzka se zasloužili místní obyvatelé, kteří hloubili své sklepy pod domy starého města.