Ubytujte se uprostřed Hostýnských hor v Penzionu U Ráztoky, užijte si čistý vzduch a přírodu a zahrajte si volejbal, tenis nebo nohejbal. Sílu naberete na snídani a pak hurá třeba na kola, jejich úschova je zdarma.

Skvělá volba pro aktivní odpočinek

Pobyt je ideální jak pro milovníky sportu a turistiky, tak pro ty, kteří si potřebují aktivně odpočinout od každodenního shonu a načerpat energii z okolní přírody. Asi 20 metrů od budovy penzionu začínají turistické a cyklistické trasy.

Přímo u penzionu se odreagujete na sportovních hřištích, děti můžou čas trávit na dětské hřišti. Večer se pak všichni sejdete u táboráku. Vyrazit můžete také do ZOO v Lešné nebo po památkách Kroměříže.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Martin V.)

Prostředí krásné rádi chodíme a užili jsme si to. Jídlo a personál můžem jen pochválit.

Vynikající (Alena D.)

S pobytem jsem byla velmi spokojena. Penzión čistý a pěkný, okolí též, personál velmi ochotný.

Vynikající (Hana K.)

Velká spokojenost, pěkně zrekonstruovaný hotel v klidném prostředí, snídaně velmi bohaté. Personál vstřícný, možnost výletů do okolí.

Vynikající (Marie TOMISOVá M.)

S pobytem jsem byla velmi spokojená, přikoupila další a doporučuji dál. Děkuji za vzorné služby.

Skvělé (Iveta P.)

Krásné prostředí. Počasí vyšlo. Snídaně dostačující, doplnila bych cereálie a jogurt.

Skvělé (Hana D.)

Ubytování dobré, snídaně chutné, jen hluk z večerního venkovního posezení hostů (bylo velmi teplo, tak jsme měli otevřené okno) rušil spaní. Velmi ochotný personál, rádi bychom se tam zase podívali.

Vynikající (Irena H.)

Bylo super, klidná dovolená, personál vstřícný, milý a vtipný, my jsme si to moc užili a pojedeme určitě brzy znovu.

Vynikající (Petra K.)

Penzion U Ráztoky v Rusavě předčil naše očekávání. Nachází se v nádherném prostředí. Ubytování i strava výborné, personál ochotný a vstřícný. Všem, kteří preferují pobyt v přírodě vřele doporučuji.

Skvělé (Jan P.)

S ohledem na cenu šlo o výbornou volbu. Penzion má dostatečné zázemí (parkoviště, venkovní prostory, blízkost služeb) a je velmi příjemný. Wi-fi dostupná všude. Lehká výtka k vybavení pokoje, kdy část nábytku nebyla nejnovější. Strava - snídaně v pohodě, bylo z čeho vybírat a částečně se i měnila nabídka. Po dokoupení večeře se s ohledem na její cenu (85,- dospělý) nedá nic vytknout. Personál bez problémů.