Prožijte pohodovou dovolenou v rodinném Penzionu Alpský Dům na Šumavě - ve dvou nebo třeba s celou rodinou. Pochutnejte si na snídaních či polopenzi a za hezkého počasí se vykoupejte v soukromém rybníčku hned u penzionu.

Stylové apartmány a chutná strava

Penzion Alpský Dům se nachází v klidné vilkové čtvrti na okraji Železné Rudy. Ubytováni budete v moderních apartmánových bytech se samostatnou ložnicí, obývacím pokojem s WiFi připojením, kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením.

Strava se podává v prostorné restauraci, také můžete využít denní bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, která uspokojí opravdu každého. Příjemné posezení s občerstvením v klidu a pohodě si vychutnáte i na letní terase.

Parádní vyžití pro každého

Za potokem najdete posezení u ohniště a pro rodiny s dětmi je připraveno dětské hřiště se skluzavkami, houpačkami a trampolínou. Během teplých letních dnů nabízí osvěžení rybníček, který patří k penzionu. Vydat se můžete také na nedaleké přírodní koupaliště nebo do oblíbených plaveckých areálů v Německu (Zwiesel, Lam).

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Nikol ?.)

Prostředí i penzión úžasné, moc se nám líbilo, úžasná paní majitelka, starostlivá a milá. Byli jsme moc spokojeni. Výborná kuchyně, krásné ubytování, svatý klid. Výletů požehnaně i pro kočárek.

Skvělé (Dana H.)

Prostředí penzionu odpovídající pro lyžařské pobyty. Vše, co bylo uvedeno na kupónu, jsme obdrželi.

Vynikající (Ester Růžičková R.)

Moc děkujeme za skvělé služby a příjemný pobyt paní majitelce. Vše odpovídalo nabídce, vřele doporučujeme. Růžičkovi.

Vynikající (Irena S.)

Pobyt s polopenzí na sedm nocí, dva dospělí a dítě, apartmán příjemný, dobře vybavený, čistý, voňavý, jídlo dostatečné množství a výborné, chvála kuchaři. No a paní prozvozní naprosto báječná a milá žena. Děkujeme za úžasnou dovolenou, kdy vyšlo i počasí. Příroda kolem Rudy krásná, spousta možností k výletům. Vřele doporučujeme.

Skvělé (Ivana Dlouhá D.)

Prostředí hotelu hezké, vše čisté, jídlo velmi dobré, personál milý, pouze televize za příplatek v dnešní době není běžný a vybavení koupelny jeden ručník a tekuté mýdlo je také málo.

Skvělé (Vítězslav B.)

Jako již tradičně, pro nás - skromné turisty, bez problému. Příjemné zázemí po pěších tůrách, klidná část obce pro noční odpočinek. Jen jedna drobnost. Každý náš pěší výlet doprovodila minimálně hodinová průtrž mračen a na penzionu se bohužel třetí týden měsíce května netopilo. Sprcha zahřála, peřiny to podržely, ale turist. výstroj na další den, bohužel vlhká.

Vynikající (Tomáš M.)

Paní majitelka je skvělá, pobyt jsme si moc užili a byli jsme spokojení, hezké prostředí, domácí strava, pěkné vybavení. Určitě přijedem zase.

Vynikající (Daniela J.)

Ubytování velmi dobré, strava pro větší jedlíky trochu slabší. Personál velmi ochotný.

Vynikající (Dagmar H.)

Prostředí pobytu bylo krásné, odpovídající popisu. Obdrželi jsme vše, co by uvedeno na kupónu. Strava byla vynikající a bylo jí dostatek. Paní domácí byla ochotná, milá.

Skvělé (Lenka S.)

Prostředí odpovídalo popisu, paní majitelka byla ochotná a příjemná, v penzionu bylo čisto. Rybníček u hotelu jsme nenašli, ale vzhledem k počasí (cca 13 stupňů a déšť) to nijak nevadilo. Wi-fi signál byl dobrý. Televize pouze za příplatek 100,- Kč/den. Jídlo dostatečné (sice žádný luxus, ale stačilo to), cokoliv dalšího k jídlu si platíte (salát k večeři - 65,- Kč, dezert k večeři - 45,- Kč + pití).